ENDEPL
Přihlášení

Novinky ve městě Jablonec nad Nisou Vám ukáže nová mapa

Mapa Jablonec a Liberecký kraj, autor: Archiv JKIC

Jizerské hory

Jablonecké kulturní a informační centrum vydalo novou mapu města s aktualizovanými názvy ulic, turistickými cíli a pamětihodnostmi.

Město Jablonec v posledních letech zažívá velké změny nejen stavebního charakteru.  Věděli jste např., že v Jablonci je 6 nových ulic? Víte, kde byly, nebo budou v brzké době vybudovány nové kruhové objezdy, kde hledat Muzeum hraček, patřičný úřad, lékárnu, či kde jsou nová dětská hřiště? To vše naleznete v novém plánu Jablonce, které pro Vás vydalo Jablonecké kulturní a informační centrum.

Sáňkařská, Hřebenová, Vřesová, Botanická, Smrková a K Vodojemu, to jsou nové ulice, které za poslední dobu v Jablonci nad Nisou vznikly. Tyto informace a mnoho dalšího naleznete v novém plánu Jablonce nad Nisou, jehož 2. vydání spatřilo světlo světa před několika dny. Plán v tomto rozsahu naposledy vydalo turistické informační centrum v roce 2009.

„Byla to mravenčí práce, na které se podílely prakticky všechny odbory jabloneckého Magistrátu. Mapa však i přes ucelenou aktualizaci údajů vznikla v rekordním čase, a to i díky dobrým mapovým podkladům, které poskytla firma Daruma, s níž Jablonec spolupracuje už od roku 1993! Mapa je jedinečná svým rozsahem, najdete v ní všechny městské části. Mapa je zajímavá i pro návštěvníky města. Naleznou zde vyznačené turistické cíle, pamětihodnosti, ale i praktické informace, kde třeba najdou lékárnu, či bankomat. Mapy má i svou přidanou hodnotu. Na druhé straně je aktuální automapa celého Libereckého kraje.“ uvádí Hanka Herkommerová.

K dostání v turistickém infocentru (Dům Jany a Josefa V. Scheybalových, Kostelní 1/6, Jablonec n. N.), cena 40 Kč.

Fotogalerie

Mapa Jablonec upravené foto (1), autor: Archiv JKIC

Mapa Jablonec upravené foto (1)

 
 

Vyhledávání

Certifikace Český systém kvality služeb Kostel sv.  Anny Dům Jany a Josefa V  Scheybalových Centrum ekologické výchovy Novinky z Jizerek březen 2017
 
Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Turistický region Jizerské hory
load