ENDEPL
Přihlášení

Kráska a zvíře (3D/D)

Kráska a zvíře
Pořadatel:Kina Jablonec n. N.
Místo konání:Kino Radnice, Mírové náměstí 19, Jablonec nad Nisou, 466 01, Zobrazit na mapě
Datum konání:21.3.2017 od 17:15 hodin
Charakter akce:Místní
Typ akce:Promítání
Tematická kategorie:Film - hraný film
Více informací na:www.kinajablonec.cz/databaze-filmu/kraska-a-zvire-1564
Anotace:Hraná adaptace animované klasiky společnosti Disney. Pohádkový příběh bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. V hl. rolích Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Emma Thompson, Ewan McGregor, Kevin Kline a další.

Podrobný popis:

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.
(Falcon)

Fotogalerie

Kráska a zvíře

Kráska a zvíře

 
 

Vyhledávání

Certifikace Český systém kvality služeb Kostel sv.  Anny Dům Jany a Josefa V  Scheybalových Centrum ekologické výchovy Novinky z Jizerek březen 2017
 
Liberecký kraj Jablonec nad Nisou Turistický region Jizerské hory
load