Beadgame s.r.o.

Nabídka více než 3500 perlí v mnoha barevných odstínech. Tradiční česká ruční práce.

Muzeum:

Muzeum výroby skla je zaměřeno na historii výroby skleněných korálků naší společnosti Beadgame – Skleněná bižuterie, a.s., která má dlouholetou tradici již od roku 1948.
Uvidíte zde mačkací stroje, několik typů brousících a řezacích strojů, nástroje pro zušlechťování korálků, navlékací strojky a mnoho dalších pomůcek a starých strojů. Naše společnost se pohybuje v oblasti sklářství již od roku 1948 a díky této bohaté tradici máme zajímavé expozice, které ocení malí i velcí. 

Exkurze:

Po telefonické domluvě pořádáme exkurze do provozu mačkárenské dílny. Po prohlídce muzea, bude možnost nahlédnout do provozu mačkání skla, kde uvidíte výrobu mačkání skla na vlastní oči. Výrobky si poté budete moci zakoupit v prodejně. Prohlídky probíhají pravidelně vždy v pondělí, úterý, středu, čtvrtek a pátek. Časy prohlídek v 10 hod., 11 hod., 12 hod., 13 hod.

Řemeslné dílny:

Nabízíme také korálkové a kreativní dílny pro děti i dospělé, jednotlivce i skupiny. Vstup do dílničky zdarma, výrobek zpoplatněný.

Nabízíme netradiční zážitek vyzkoušet si práci mačkáře skla, bude to zážitek, při kterém Vás seznámíme s technikou ručního mačkání skla ze skleněných tyčí. Vyberete si tvar a barvu, které budete vyrábět (dle aktuální nabídky) a výrobky Vámi zhotovené Vám zašleme. Délka zážitku je cca 3 hodiny, obsahovat bude seznámení s technologií, školení bezpečnosti, technologickou přípravu a vlastní mačkání. Vše za asistence zkušeného mačkáře. Termíny je nutno rezervovat předem na info@beadgame.cz nebo na tel.: 601 129 664. Cena zážitku je 3 000 Kč.

V areálu je otevřena i kamenná prodejna, která je otevřena ve stejných časech a nabízí  prodej skleněných korálků, kamínků, bižuterie, výrobků pro děti, suvenýrů a dalších.

Kontaktní informace

Beadgame s.r.o. – Jizerské hory
Alšovice 156
46821 Pěnčín (u Jablonce n. N.)

GSM: +420 601 129 664
E-mail: info@beadgame.cz
Web: www.beadgame.cz
Mapa: Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Měsic od / do Den v týdnu od / do Hodiny od / do Příznak
Červenec – Srpen Po – So 10:00 – 17:00 otevřeno
So – Ne 9:00 – 15:00 otevřeno
Září – Červen Po – Pá 10:00 – 17:00 otevřeno
V mimosezóně možná návštěva v sobotu po předchozí telefonické dohodě.

Fotogalerie