GaB Beads

Nepřeberné množství druhů tvarů, barev, velikostí, broušené perle, ohněm leštěné, strojně leštěné, mačkané, voskové, lampové, keramické perle, rokail, speciality, kovodíly, řetězy, návlekový materiál, knihy, časopisy, kurzy,  v neposlední řadě originální, klasická bižuterie, skleněná, kovová, štrasová bižuterie, šperky. Pořádání prezentací výroby skleněných perlí, přednášek, kurzů.

Sortiment: bižuterie skleněná, bižuterie kovová, bižuterie z jiných materiálů, skleněné kameny, mačkané perle a ohňovky, skleněné perle vinuté, skleněné perle voskované, perličky (rokajl, šmelc), perle ostatní (dřevo, plast, přírodní), bižuterní polotovary a komponenty, skleněné knoflíky, skleněné vánoční ozdoby, skleněné reklamní předměty a suvenýry, opravy a restaurování skla a bižuterie, obaly na sklo a bižuterii.

Na prodejně je pro Vás připravena ukázka celého postupu výroby skleněných perlí, seznámení s náročností výroby, přispění k udržení tradice výroby skleněného zboží v regionu prostřednictvím filmu, který promítáme. Pro větší skupiny s výkladem, možnost domluvit přednášku o historii výroby perlí.

Nabídka korálkových dílen a workshopů pro dospělé, děti, jednotlivce i skupiny. Velkého množství různorodých kurzů si mohou vybrat začátečníci i pokročilí. 

Cena kurzu pro děti je od 50,- Kč.

Cena korálkových kurzů  pro dospělé je řešena individuálně dle počtu zájemců a náročnosti kurzu od 100,- Kč do 450,- Kč.

Nabízíme kurzy v českém a anglickém jazyce pod vedením zkušených návrhářek.

Nabízíme tzv. Korálkovou první pomoc,  potřebujete poradit s konkrétní technikou, autorským projektem atd. Naše designérka je Vám k dispozici.

Prodejna má bezbariérové přístupy a  toalety pro imobilní návštěvníky.

Kontaktní informace

GaB Beads – Jizerské hory
Janovská 132/39
46604 Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 483 317 930
E-mail: obchod@gbbeads.cz
Web: www.nisafactory.cz
Mapa: Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Měsic od / do Den v týdnu od / do Hodiny od / do Příznak
všechny měsíce Po – Pá 9:00 – 17:00 otevřeno
So 9:00 – 12:00 otevřeno

Fotogalerie