Singltrek pod Smrkem – skutečná cyklistická lahůdka, kterou by měl každý milovník horských kol rozhodně zažít. Speciálně vytvořené lesní stezky leží za horami a za řekami – v pohádkové krajině severních svahů Jizerkých hor, kam se asi nepodíváte tak často. V současné době nabízí Singltrek pod Smrkem trasy v úhrnné délce přes 80 kilometrů ve čtyřech stupních obtížnosti. Své si tu najde každý, od rodin s malými dětmi po zdatné a zkušené terénní cyklisty.

Hlavní nástupní místo se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Přímo na pláži krásného přírodního koupaliště je tu pro cyklisty vybudováno zázemí s občerstvením a restaurací, obchodem s cyklistickými potřebami a oblečením, půjčovnu kol, myčkou kol, WC, sprchami, převlékárnami, posezením, dětským hřištěm, pumptrekem a ubytováním campingového typu. Singltrek Centrum je základnou bajkového dění a setkávání lidí. Pořádá výukové kempy na stezkách, společenské akce a festival pro bajkery, akce pro děti, teambuildingové akce pro firmy a kolektivy a brigády údržby stezek.

Singltrek pod Smrkem je tu pro všechny, kteří mají rádi horské kolo, úzké stezky a přírodu. Nezáleží na Vaší kondici ani technické zdatnosti. Na Singltreku pod Smrkem si ze čtyř stupňů obtížnosti  vyberete takové stezky a okruhy, které vám budou vyhovovat a ze kterých se vrátíte nadšení, vyřádění a s úsměvem na tváři. Celkem je připraveno 12 stezek a využít můžete třech nástupních míst. Mapu okruhů si může stáhnout ZDE.

KONTAKT:
www.singltrekpodsmrkem.cz
+420 777 274 826, +420 604 276 019
info@singltrek.cz
Singltrek, s.r.o.