Šperky STEFANY

Pracují s minerály z českých i světových nalezišť. Přívěsky, náramky, náušnice z českého achátu, železnobrodské břidlice, nebo vltavínu ozdobily už nejednu ženu. Vidět i zakoupit si šperky značky Stefany můžete přímo u nich ve výrobě, nebo v obchůdku, který se nachází v areálu EA Hotelu Hrubá skála na II. nádvoří a i na e – shopu www.stefany-sperky.cz . Ke šperku dostanete i povídání o zdejším kamenářském kraji a řemesle. Prohlédnout si můžete i vzácné minerály, kterými nechal, císař Karel VI. vyzdobit stěny kaplí, kde jsou uloženy korunovační klenoty – ty mají u Stefany v soukromé sbírce. Šperky od nich slaví úspěch i na britském královském dvoře. Jeden z nich nosí Sophie, Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu, GCVO. Nosí je i naše bývalá první dáma Livia Klausová, nebo primabalerína Daria Klimentová.

Podívat se, zažít a vyleštit si sami český achát u Stefany v dílnách můžete i vy. Stačí si telefonicky domluvit termín návštěvy.

Návštěva brusičské a zlatnické dílny ve Bzí u Železného Brodu – všední dny i víkendy – nutná telefonická, nebo emailová domluva, uvést počet osob. 

Uvidíte :

  • Broušení a leštění českých achátů, zapojíte se do procesu.
  • Sami si vyleštíte půlku achátu, můžete přinést i vlastní nálezy, rádi Vám je pomůžeme zpracovat.
  • Seznámíte se s prací ve zlatnické dílně.
  • Prohlédnete si minerály ze soukromé sbírky.
  • Rádi zodpovíme Vaše dotazy ke šperkům i kamenům.
  • Malé občerstvení připraveno.
  • Slevu na vstupném můžete uplatnit při nákupu šperků Stefany. 

Cena vstupného : dospělí 80,- , děti 40, – Kč

Kontaktní informace

Šperky STEFANY – Český ráj
Bzí 45
46822 Železný Brod

GSM: +420 604 824 884
E-mail: stefany.jewels@gmail.com
Web: www.stefany-sperky.cz
Mapa: Zobrazit na mapě

Fotogalerie