Apartmány Farma Vyšehrad

Jizerské hory

Janov nad Nisou 99
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 602 781 488

E-mail: farmavysehrad@seznam.cz

Web: www.farmavysehrad.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 220 Kč

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16

Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 4

Počet apartmá: 2

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Penzion Farma Vyšehrad nabízí ubytování na úpatí regionu Jizerské hory, nedaleko města Jablonec nad Nisou a lyžařského střediska Janov nad Nisou, v obci Hraničná.

Penzion Farma Vyšehrad – ubytování:

Farma Vyšehrad nabízí ubytování ve dvou apartmánech. Penzion je stylově zařízený. K pronájmu celý objekt. Ve vybavení je pokoj s koupelnou a sociálním zařízením, kuchyňka, společenská místnost s krbem, televizí a satelitem, neoplocená zahrada. V objektu je možnost Wi-Fi připojení.

Penzion Farma Vyšehrad – stravování:

Zařízená kuchyňka vždy pro dva pokoje, vybavená lednicí, samoobslužný bufet. Možnost dovozu pizzy a jiných hotových jídel. Restaurace v místě (cca 700 m), možnost zakoupení domácího mléka, mléčných výrobků a vajec.

Kemp Farma Vyšehrad:

Na farmě jsou také místa pro stany a karavany. Pro stanující je zde k dispozici sociální zařízení, kuchyňka, ohniště a zastřešený prostor (pro sušení prádla apod.).

Na farmě chován skot, koně.

Penzion Farma Vyšehrad – aktivity:

Chráněná oblast Jizerských hor dále nabízí ideální podmínky pro lyžování (v okolí mnoho sjezdovek a lyžařská magistrála pro běžkaře) i pro turistiku – na dosah Jizerky, oblast Českého ráje, Lužických hor, Krkonoš.

Fotogalerie