Bar Dolfin s ubytováním

Jizerské hory

Bedřichov 263
46822, Bedřichov

Telefon: +420 775 745 522

GSM: +420 775 580 388

E-mail: info@sundiskfamily.cz

Web: www.sundisk.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 300 Kč

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 12
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 1

Vybavení

společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, zahrada, terasa, půjčovna lyží, parkoviště, zvířata akceptována

Stylový bar v obci Bedřichov v Jizerských horách – ideální výchozí bod pro sport a následný večerní mejdan s přespáním. Náš bar nadchne také ty, kteří hledají útulné místo pro soukromou oslavu.

Pohodlně zaparkujte před domem, vejděte dovnitř a nechte si upravit lyže ve vyhlášeném ski servisu skiservismara.webnode.cz. Než bude připravená máza, přejděte o patro výš, kde na vás čeká stylový bar. Tam se zatím hezky v teple u krbu můžete občerstvit, využít wifi nebo jen tak posedět u dobrého drinku a sledovat sportovní přenosy.

V podkroví máme dva jednoduché pokoje pro přespání. Kapacita pro nocleh je až 12 osob. Parkujete přímo u domu, což je obrovskou výhodou obzvláště v zimních měsících, kdy jsou v Bedřichově s parkováním nesnáze.

Bedřichov je vyhledávaným cílem milovníků horské přírody, oblíbeným místem různých skupin sportovců (kola, běžky, lyže, snowboard či turistika) a také startovním místem známé Jizerské 50. Vše tady máte na dosah. K Jizerské magistrále je to asi 2 km, k nejbližší sjezdovce asi 500 m. V létě  tady najdete spoustu příležitostí k přírodnímu koupání, nedaleko je krásná jablonecká přehrada, v zimě poslouží krytý bazén s tobogánem v Jablonci nad Nisou nebo liberecký aquapark.

Fotogalerie