Penzion a apartmány Eva

Jizerské hory

Bedřichov 1723
46812, Bedřichov

GSM: +420 602 368 515

E-mail: zima@evapenzion.cz

Web: www.evapenzion.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 82
Celkový počet pokojů: 24
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 8

Počet 4 lůžkových: 16

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, trezor

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, směnárna

Klasifikace

***

Penzion a apartmány Eva leží v Bedřichově v Jizerských horách. Penzion leží 600 m od ski areálu Malinovka. Zároveň je Bedřichov jedním z nástupních míst na Jizerské magistrále – několik desítek kilometrů upravované lyžařské stopy. Zároveň penzion Eva nabízí také ubytování v apartmánech.

Penzion Eva – ubytování

Penzion Eva nabízí ubytování s celkovou kapacitu 45 lůžek. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, WC a sprchy jsou společné. V penzionu je k dispozici jídelna s TV a připojením na internet Wi-Fi, která také slouží jako společenská místnost.  Parkování je zdarma přímo u penzionu. K dispozici je místnost pro uložení lyží, kol a stolní tenis. Penzion je nekuřácký. Stravování je nabízeno formou plné penze. Ubytování je ideální pro rodiny, větší skupiny a školy.

Apartmány Eva – ubytování

Apartmány Eva mají celkovou kapacitu 30 lůžek v pokojích s vlastním sociálním zařízením, předsíní a sušákem. v apartmánech se nachází jídelna vybavená televizí + SAT, připojení na internet Wi-Fi a barem, kde jsou teplé a studené nápoje k dispozici po celý den. K dispozici je také vyhřívaná lyžárna a parkování přímo před apartmány zdarma. Stravování je zajištěno formou plné penze, nebo po domluvě polopenze.

Fotogalerie