Penzion Apartmán U Dostálů

Jizerské hory

Bedřichov 7/1740
46812, Bedřichov

Telefon: +420 483 380 264

GSM: +420 739 253 631

E-mail: apt.dostal@gmail.com

Web: www.udostalu.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 320 Kč

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 11
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2

Počet apartmá: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně

Penzion U Dostálů nabízí ubytování v regionu Jizerské hory, ve středu obce Bedřichov, v samé blízkosti lyžařských vleků.

Penzion U Dostálů – ubytování:

Horská chata U Dostálů poskytuje ubytování v samotném penzionu a přilehlém apartmánu.

Penzion:
Nabízí ubytování ve dvou 4-lůžkových a 2-lůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení.

Stravování vlastní (mimo zimní sezonu může být dohodou se snídaní nebo formou polopenze). K dispozici je společenská místnost sloužící zároveň jako jídelna s TV a SAT a mini barem s vlastní obsluhou.

Přímo u pensionu je k dispozici parkoviště pro cca. 6 aut. V letních měsících je možné využívat hřiště a venkovní ohniště+gril.

Apartmán:
Ubytování je zajištěno ve dvou samostatných pokojích (3-lůžkový a 4-lůžkový). Každý pokoj má své sociální zařízení. V přízemí je společenská místnost s TV a SAT.

Součástí je plně vybavená kuchyňka pro přípravu vlastní stravy.

V zimních měsících je preferována plná obsazenost pokojů; ideální pro dvě rodiny nejlépe známé nebo party přátel. Mimo topnou sezónu je minimální obsazenost čtyři lůžka. Parkování je zajištěno u přilehlého pensionu pro 2 auta.

Penzion U Dostálů – aktivity:

Kromě sjezdového lyžování je nedaleko nástup na běžecké tratě různé délky a náročnosti. V letních měsících je ideálním výchozím místem jak pro turistiku tak i pro cykloturistiku a pod. Provoz zarízení je non-stop.

Volný čas je možno trávit na čtyřech tenisových kurtech. V obci jsou dvě zařízení s bowlingovými dráhami. V letních měsících je možno se osvěžit na veřejném koupališti.

Poloha obce Bedřichov umožňuje návstěvu sousedních měst Jablonec nad Nisou a Liberce pomocí autobusové dopravy, kde jsou mimo jiné kryté bazény a další zajímavosti.

Fotogalerie