Penzion Arnika

Jizerské hory

Hrabětice 1539
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 607 330 000

E-mail: penzionarnika@penzionarnika.cz

Web: www.penzionarnika.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 58
Celkový počet pokojů: 12
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Počet 2 lůžkových: 3

Počet 4 lůžkových: 4

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, tělocvična, fitness, půjčovna kol, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, praní, žehlení, masáže, rehabilitace, konferenční služby

Nově zrekonstruovaný penzion Arnika se nachází v čistém a oblíbeném prostředí CHKO Jizerských hor v Janově nad Nisou-Hraběticích, v centru SKI AREÁLU SEVERÁK – v bezprostřední blízkosti několika vleků a sjezdovek.

V našem penzionu máme 12 pokojů s celkovou kapacitou 58 míst. Sociální zařízení se nachází na každém nadstandardně vybaveném pokoji.


Pokoje jsou 3x dvoulůžkový, 4x čtyřlůžkový, 2x pětilůžkový, 1x šestilůžkový, 1x šestilůžkový pokoj se dvěma ložnicemi a 1x desetilůžkový pokoj

Přímo u penzionu je bezplatné parkoviště. Penzion je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, pořádání oslav, podnikových akcí, školení, jazykových kurzů, lyžařských výcviků i škol v přírodě.

Svou polohou je Arnika skvělým východiskem pro sjezdové lyžování, běžecké lyžování, cykloturistiku i turistiku. V okolí je několik upravovaných sjezdovek, běžeckých stezek, je zde jeden z hlavních nástupů na Jizerskohorskou magistrálu a řada značených turistických stezek. K výletům za zábavou láká i nedaleký Jablonec s plaveckým bazénem nebo Liberec se zoologickou a botanickou zahradou a zábavním centrem Babylon.

Denně upravované sjezdovky jsou vhodné pro rodiny s dětmi, k dispozici je 10 lyžařských vleků pro sjezdové lyžování, dětský pás, dětský kolotoč a lyžařská škola a školička. V letním období je možno zapůjčit kola či koloběžky a je možno využít tenisové kurty v okolí. Budete ubytováni příjemně, komfortně, přímo v centru sportovních aktivit. 

Fotogalerie