Penzion Privat Alpina

Jizerské hory

Stavební 42
46601, Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 602 174 324

GSM: +420 731 571 538

E-mail: pension.alpina@email.cz

Web: www.pensionalpina.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 23
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, parkoviště, kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně, masáže, rehabilitace

Nabízíme Vám pěkné ubytování v klidové okrajové části Jablonce s výhledem na Ještěd a jeho pohoří. Pension najdete 200 m před vyhlídkovým hotelem Petřín, odkud je nádherný výhled na panorama města a Jizerských hor.

Po celý rok láká turisty i sportovce krásná příroda, zajímavé lokality, hrady a zámky, které se nacházejí v blízkém i vzdálenějším okolí.

Kolem pensionu vede vnitřní turistický okruh, je to 6,5 km dlouhá turistická trasa Jabloncem nad Nisou a spojuje zajímavá místa ve městě. Přímo u pensionu lze také najet na značenou cyklotrasu.
V našem pensionu přijímáme platební karty.
V celém pensionu se nekouří.

Jablonec – unikátní přehrada – 10 min. chůze z centra města – vodní sporty a koupání, muzeum skla a bižuterie, městské divadlo, galerie, tenisová hala, squash, bowling, plavecký bazén, zimní stadion, jízda na koni, v okolí 12 rozhleden.

Jizerské hory – turistika, značené cyklotrasy, lyžařská magistrála, sjezdové lyžování (Bedřichov, Severák, Špičák).

Liberec – Ještěd (1012m) s lanovkou, zoo a botanická zahrada, Babylon – největší krytý zábavní, společenský a hotelový komplex v České Republice, aqua-park, plavecký bazén 50m

Český ráj – Turnov (muzeum), Drábské světničky, Skalní město, Trosky, Hrubá Skála, Valdštejn, vyznačemé turistické a cyklotrasy,

Další zajimavosti – Boskovské jeskyně, zámky Sychrov, Frýdlant, hrady, Maloskalsko, Jičín, zimní středisko Harrachov, pramen Labe a mnoho dalších.

Ubytování:
– 3 dvoulůžkové, 1x třílůžkový, 2x čtyřlůžkový s možností přistýlek
– Celková kapacita 23 osob
– Každý pokoj má vlastní příslušenství (WC a sprcha nebo vana), lednice, balkon nebo
  terasu,TV-SAT 

Fotogalerie