Penzion Skalka

Jizerské hory

Janov nad Nisou 1017
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 602 226 917
E-mail: skalka@volny.cz
Web: www.penzionskalka.cz
Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 250 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 35
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 6

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace, směnárna

Penzion Skalka nabízí ubytování na území chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v obci Bedřichov.

Penzion Skalka – ubytování:

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V penzion je k dispozici dětský koutek, dále společenská místnost s televizí, videem a DVD, WiFi připojení. Parkování je zajištěno přímo u penzionu.

V zázemí pro maminky, které je v malé společenské místnosti, jsou k dispozici mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice.

Penzion Skalka – stravování:

Čeká vás příjemné posezení v domácím prostředí restaurace s klasickou českou kuchyní (snídaně, večeře). Obědy možno po dohodě. Večery si můžete zpříjemnit u baru s hřejícím horským krbem.

Penzion Skalka – aktivity:

Prostředí je vhodné pro zimní i letní rekreaci. V blízkosti objektu jsou lyžařské vleky, běžecké tratě a turistické stezky vhodné pro výlety do okolí. Několik set metrů od pensionu se nachází rozhledna „Královka“, v nedalekém Liberci je botanická a zoologická zahrada, aquapark, atd..

Fotogalerie