Penzion Skalka

Jizerské hory

Janov nad Nisou 1017
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 602 226 917
E-mail: skalka@volny.cz
Web: www.penzionskalka.cz
Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 250 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 35
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 6

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace, směnárna

Penzion Skalka nabízí ubytování v obci Bedřichov na území chráněné krajinné oblasti Jizerské hory.

Penzion Skalka – ubytování:

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V penzion je k dispozici dětský koutek, dále společenská místnost s televizí, videem a DVD, WiFi připojení. Parkování je zajištěno přímo u penzionu.

V zázemí pro maminky, které je v malé společenské místnosti, jsou k dispozici mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice.

Penzion Skalka – stravování:

Čeká vás příjemné posezení v domácím prostředí restaurace s klasickou českou kuchyní (snídaně, večeře). Obědy možno po dohodě. Večery si můžete zpříjemnit u baru s hřejícím horským krbem.

Penzion Skalka – aktivity:

Prostředí je vhodné pro zimní i letní rekreaci. V blízkosti objektu jsou lyžařské vleky, běžecké tratě a turistické stezky vhodné pro výlety do okolí. Několik set metrů od pensionu se nachází rozhledna „Královka“, v nedalekém Liberci je botanická a zoologická zahrada, aquapark, atd..

Fotogalerie