Penzion UKO

Jizerské hory

Bedřichov 300
46812, Bedřichov

GSM: +420 734 684 666

E-mail: recepce@uko.cz

Web: www.uko.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Celkový počet pokojů: 18
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 6
Počet 4 lůžkových: 3

Počet apartmá: 6

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, venkovní bazén, vnitřní bazen, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, bezbariérový přístup

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace, konferenční služby

Objekt penzionu UKO nabízí komfortní ubytování v chráněnné krajinné oblasti Jizerské hory, v obci Bedřichov. Penzion je umístěn v centru obce, v křižovatce tří cest Liberec – Jablonec – Josefův Důl.

Penzion UKO – ubytování:

Penzion Uko tvoří 3 samostatné sousedící objekty, umístěné v krásné zahradě. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a fénem, TV + SAT, Wi-Fi připojením k internetu. V každém domě je společenská místnost pro max. 30 osob a kompletně vybavená kuchyňka s možností vlastního vaření. V přízemí každého objektu je místnost pro uschování kol, kočárků a lyží.
Každý dům má svou vlastní terasu se zahradním nábytkem a grilem a se vstupem do zahrady. V zahradě je umístěno velké dětské hřiště, zahradní altán s ohništěm, velká zapuštěná trampolína, zahradní bazén a jezírko s vodopádem.

Penzion UKO – další služby:

Snídaně: je v ceně ubytování, je podávána každý den mezi 8 a 10 hod. v restauraci formou švédského stolu.
Restaurace:je nekuřácká, s dětským koutkem, bowlingem a salonkem pro max. 15 osob. Před restaurací je letní terasa s dětským hřištěm. V restauraci podáváme obědy i večeře, otevřeno je každý den min. do 22 hod.
Bowling: bowlingové dráhy jsou celkem 3, z toho 1 je dětská (dráha je mírně šikmá a nemá kanálky).
Minigolf
: na střeše restaurace je umístěn minigolf se 12 unikátními drahami.
Parkování: je na parkovišti přímo u objektu, nabízíme též možnost parkování v podzemní garáži.
Wellness: novinkou od r. 2012 je wellness s bazénem se slanou vodou, dětským bazénkem, vířivkou, 3 saunami a relaxační místností.
Další: ze služeb penzion dále nabízí možnost realizace různých druhů masáží, kosmetiku, manikúru a pedikúru.

Penzion UKO – využití:

Penzion Uko je otevřen celoročně. Specializuje se na ubytování rodin s dětmi, hlavně v zimní a letní sezoně. Mimo sezonu pořádáme též svatby, rodinné oslavy, školení a firemní akce nebo sportovní soustředění.

Penzion Uko nabízí svým hostům zdarma kartu hosta Jizerské hory a zároveň na tuto kartu

penzion Uko poskytuje držitelům karty slevu 20% na minigolf.

Kongresová a incentivní turistika – nabídka

Během firemních večírků, nebo školení je možné využit jednu ze 3 společenských místností (každá má kapacitu 30 osob), nebo salonek v restauraci (15 osob). K dispozici je flip – chart, velká magnetická bílá tabule, počítač s připojením k internetu a projektor s plátnem. Pro relaxaci je možné využít wellness, kde také zajišťujeme masáže a kosmetické služby.

Fotogalerie