Penzion Valeš

Jizerské hory

Bedřichov 180
46812, Bedřichov

GSM: +420 602 119 226
E-mail: radoslav.vales@gmail.com
Web: www.penzion-vales.cz
Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 8
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 3

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna lyží, parkoviště

Doplňkové služby

snídaně

Dům má čtyři dvoulůžkové pokoje, možnost přistýlky, 2x WC, 2x koupelnu se sprchou, obývací pokoj, krb, elektrotopení, vybavenou kuchyň, minibar, saunu. Parkoviště -uzamykatelné s alarmem.

Bungalow: tři lůžka, možnost přistýlky,
malá kuchyň, WC, sprchový kout, sauna. Parkoviště uzamykatelné s alarmem.
Využití celého objektu je možné jak pro letní, tak i zimní rekreaci, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školicí středisko pro české i zahraniční firmy nebo pro využití pro klubová sportovní soustředění.

Letní nabídka

Zahradní sezení, venkovní krb, gril. Možnost půjčení horských kol a jízda na koni, vše nedaleko od domu. Restaurace a bowling 200 m od domu.
Cykloturistika, pěší turistika, exkurze skláren, pronájem sportovní haly, koupání – přehrada, plavecký bazén Jablonec n. N. – Liberec Aqua park.

Zimní nabídka:

Dům se nachází přímo pod sjezdovkami,
8 sjezdovek, běžecké tratě v délce 70 km.
Půjčovna lyží, saní, bobů, běžek, snowboardů, lyžařská škola, placené parkoviště s kapacitou pro cca 150 aut a vlastní dětský vlek – vše v jednom objektu.

Fotogalerie