Penzion Valeš

Jizerské hory

Bedřichov 180
46812, Bedřichov

GSM: +420 602 119 226

E-mail: radoslav.vales@gmail.com

Web: www.penzion-vales.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 8
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 3

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna lyží, parkoviště

Doplňkové služby

snídaně

Penzion se nachází v obci Bedřichov, využití celého objektu je možné jak pro letní, tak i zimní rekreaci, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školící středisko pro české i zahraniční firmy nebo pro využití pro klubová sportovní soustředění.

Dům má čtyři dvoulůžkové pokoje, možnost přistýlky, 2x WC, 2x koupelnu se sprchou, obývací pokoj, krb, elektrotopení, vybavenou kuchyň, minibar, saunu. Parkoviště -uzamykatelné s alarmem.
Bungalow: tři lůžka, možnost přistýlky,
malá kuchyň, WC, sprchový kout, sauna. Parkoviště uzamykatelné s alarmem.
Využití celého objektu je možné jak pro letní, tak i zimní rekreaci, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školicí středisko pro české i zahraniční firmy nebo pro využití pro klubová sportovní soustředění.
Letní nabídka
Zahradní sezení, venkovní krb, gril. Možnost půjčení horských kol a jízda na koni, vše nedaleko od domu. Restaurace a bowling 200 m od domu.
Cykloturistika, pěší turistika, exkurze skláren, pronájem sportovní haly, koupání – přehrada, plavecký bazén Jablonec n. N. – Liberec Aqua park.
Zimní nabídka:
Dům se nachází přímo pod sjezdovkami,
8 sjezdovek, běžecké tratě v délce 70 km.
Půjčovna lyží, saní, bobů, běžek, snowboardů, lyžařská škola, placené parkoviště s kapacitou pro cca 150 aut a vlastní dětský vlek – vše v jednom objektu.

Pozn.: rosíme, nevozte domácí zvířata

Fotogalerie