PRIM Apartmány

Jizerské hory

Bedřichov 359
46812, Bedřichov

GSM: +420 720 520 670

E-mail: info@primapartmany.cz

Web: www.primapartmany.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20

Druhy pokojů: apartmá

Počet apartmá: 10

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště

PRIM Apartmány poskytují ubytování v obci Bedřichov, v nejbližším okolí sjezdových tratí areálu Malinovka.

PRIM Apartmány – nabídka

Ubytování pro rodiny s dětmi a každého, kdo si chce užít celoroční pohody v Jizerských horách. Resort se nachází hned u hlavních sjezdovek v Bedřichově a tvoří jej dvě tradiční horské budovy obklopené zelení veliké zahrady plné slunce.

Pro dětské hry je připraveno krásné dětské hřiště s herními prvky pro děti různého věku. V horkých letních dnech láká na zahradě k osvěžení romantický horský potůček. Apartmány jsou u sjezdovky, v zimě tak nazujete lyže přímo u domu, mírně svažitý pozemek je skvělý pro sáňkování a bobování.

V každé roční době využijete sluneční terasu s lehátky či zahradní altán s kamenným krbem a grilem. Dostatek prostoru pro Váš vůz nabízí uzavřené parkování u domu. Pro apartmány typu COMFORT a PREMIUM je k dispozici velká společenská místnost. Wi-Fi zdarma.

PRIM Apartmány – vybavení

Horské byty jsou různých velikostí, vždy však plně zařízené a vybavené (kuchyň vč. myčky nádobí), většina z nich nabízí balkon s krásným výhledem.

Přes svůj tradiční vzhled jsou obě budovy novostavby, bydlení je tak díky použitým materiálům čisté a komfortní. 

Čistota je zásadní, proto jsou apartmány plně nekuřácké a ubytování se zvířaty není možné.

Fotogalerie