Půlměsíc – grill&pasta

Jizerské hory

Soukenná 13
46601, Jablonec nad Nisou

GSM: +420 723 580 136

E-mail: konecny@dojizerek.cz

Web: www.pulmesic.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 800 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 11
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, zahrada, terasa, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně, praní, žehlení

Restaurace nabízí pestrou nabídku italských specialit připravovaných z kvalitních a čerstvých surovin, které si v mnoha případech dovážíme až ze slunné Itálie, odkud pochází i původní receptury. V jídelním lístku naleznete nejen pizzu, ale také těstoviny, steaky, saláty, rizota a mnoho dalších pokrmů minutkové kuchyně. Restaurace je součástí penzionu.

Restaurace s kapacitou přibližně 60 míst je pro Váš větší komfort a požitek z připravovaných pokrmů plně nekuřácká. Nabízíme týdenní obědové menu s výběrem z osmi jídel od 11-15 hodin a večerní a víkendové menu, domácí zákusky, vína z italského vinařství Borga nebo česká vína z Mělnicka a Moravy.

V letních měsících je pro hosty nachystána také zahrádka, která i přes polohu restaurace v samém centru města nabízí dostatek soukromí a výhled na kostel svaté Anny, který je společně s farou nejstarším objektem města Jablonec nad Nisou.

Součástí restaurace je také oddělený nekuřácký salonek pro 45 lidí, kde lze po předchozím objednání uspořádat Vaši svatební hostinu, oslavu narozenin, třídní sraz či další firemní, soukromé či společenské události. Máte-li o takovou akci zájem, neváhejte nás kontaktovat a vězte, že uděláme vše pro splnění Vašich přání a maximální spokojenost, ať už se jedná o speciální menu nebo například o výzdobu.

Rozhodnete-li se pro restauraci, zahrádku či salonek, můžete si být jisti, že na Vás čeká profesionální obsluha s mnohaletou praxí a tým zkušených kuchařů a pizzařů, kteří rádi vyhoví vašim požadavkům. 

Fotogalerie