Apartmány Bílá Nisa

Jizerské hory

Bedřchov 381
46812, Bedřichov

GSM: +420 602 101 520

E-mail: info@bilanisa.cz

Web: www.bilanisa.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 790 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: apartmá

Počet apartmá: 5

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, parkoviště, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány

Apartmány Bílá Nisa – moderní byty přímo v centru malebné horské obce Bedřichov, která je tím perfektním místem pro aktivní dovolenou v Jizerských horách.

Apartmány Bílá Nisa – nabídka ubytování

Pro nadšence, jako jsme my sami, jsme postavili pět apartmánů (1 třílůžkový, 3 čtyřlůžkové a 1 pětilůžkový), přímo v centru malebné horské obce Bedřichov.

Moderní byty vzdálené jen 1 minutu od stadionu nabízí vše, co potřebuje jak vrcholový závodník, tak rekreační sportovec. 

Pro Vaši výbavu je v domě dostatek místa, a tak můžete po plném dni v přírodě Vaše lyže či kola uskladnit a připravit na další dobrodružství.

Apartmány jsou plně zařízeny a jsou vybaveny plochou TV a vysokorychlostním internetem. Ke každému apartmánu patří jedno parkovací místo přímo u domu.

Apartmány Bílá Nisa – vyžití

Jizerské hory – idylická krajina, která již sto let láká milovníky (nejen) zimních sportů. 

Běžkové okruhy, cyklistické a pěší trasy a krásná příroda jsou jedním z mnoha důvodů, proč se Jizerky těší velké oblibě po celý rok.

Fotogalerie