Apartmány Bramborka

Jizerské hory

Janov nad Nisou 2
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 774 830 234

E-mail: bramborka.zelenkova@gmail.com

Web: ubytovani-janov.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 14
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: apartmá

Počet apartmá: 4

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, sauna, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště

Doplňkové služby

praní, žehlení

Chata Bramborka poskytuje ubytování v klidné části obce Janov nad Nisou zvané Velký Semerink, stranou od hlavní silnice vedoucí k lyžařskému areálu Severák. Janov nad Nisou leží v regionu Jizerské hory.

Chata Bramborka – Apartmány – ubytování:

V každém apartmánu je samostatná ložnice se dvěma lůžky, další lůžka jsou v obytné části s vybavenou kuchyňkou (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, toaster, příp. myčka). Součástí apartmánů je koupelna s WC, sprchou a umyvadlem. Využít můžete WiFi připojení, infrasaunu pro 2 osoby a elektrický sušák na lyžařskou obuv.

K dispozici je společenská místnost s biliárem a krbovými kamny, venkovní terasa, stolní tenis a hřiště na rekreační basketbal.

Pro každý apartmán je zajištěno 1 parkovací stání. Odklízení sněhu z příjezdové cesty je samozřejmě zajištěno.

Chata Bramborka – Apartmány – aktivity:

Chata Bramborka je zajímavá především díky tomu, že je nedaleko od lyžařského areálu Severák (popř. Bedřichov) a zároveň je z něj snadno dostupný Jablonec nad Nisou (Jablonecká přehrada, plavecký bazén a další sport, kultura, nákupy). 600 m od chaty je též bobová dráha určená veřejnosti.

Ceny dohodou.

Fotogalerie