Apartmány Bramborka

Jizerské hory

Janov nad Nisou 2
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 603 716 814

E-mail: janov@apartmany-bramborka.cz

Web: https://apartmany-bramborka.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 14

Druhy pokojů: apartmá

Počet apartmá: 5

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, sauna, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována

Apartmány Bramborka se nachází v klidném prostředí Jizerských hor, stranou od hlavní silnice vedoucí k lyžařským areálům Severák a Malinovka (Skiaréna Jizerky). K vodní nádrži Mšeno neboli skvostné jablonecké přehradě dojdete po necelých 5 km. Celkem je k dispozici 5 apartmánů, 4 jsou umístěny v prvním patře, 1 apartmán v přízemí.

Apartmány Bramborka – ubytování

Připraveny jsou 2–5 lůžkové apartmány, každý s vlastní koupelnou a plně vybavenou kuchyňkou. Celkem 14 pevných lůžek a 4  přistýlky. V každém apartmánu je samostatná ložnice s manželskou postelí, další lůžka jsou v obývací části. Plně vybavená kuchyňka (dvouplotýnkový indukční vařič, lednice, mikrovlnná trouba, topinkovač, někde i myčka nádobí ). V každém apartmánu je pro naše hosty připraveno moderní příslušenství na přípravu čaje a espressa včetně kapslí, koupelna (sprcha, WC, umyvadlo, fén).
WiFi připojení na internet po celém objektu.
V přízemí je možné využít elektrický sušák na lyžařskou obuv, uschovat kola a lyže. Dále je zde připravena chladnička s nabídkou alko, nealko nápojů a dobrot, které si hosté mohou sami vybrat podle své chuti a potřeby.
Hosté mají k dispozici společenskou místnost s posezením a krbovými kamny oddělenou od ubytovací části. 

Apartmány Bramborka – aktivity

Poloha penzionu nabízí nepřeberné možnosti celoročního vyžití. V zimě najdete v blízkosti mnoho sjezdovek různých obtížností pro děti i zdatnější lyžaře (Severák, Bedřichov), milovníci běžeckého lyžování budou obdivovat kilometry upravených bílých stop – Jizerskou magistrálu. Děti na bruslích potěší největší kluziště pod širým nebem v podobě zamrzlé jablonecké přehrady.
Po zbytek roku pak využijte značené cyklotrasy vedoucí nádhernou přírodou Jizerských hor nebo se vydejte na pěší túry za poznáním okolí a načerpání nové energie. Ani na relaxaci u jablonecké přehrady, houbaření, návštěvu liberecké ZOO či dominanty našeho kraje, kterou je Ještěd nesmíme zapomínat.
Máte-li menší děti, můžete podniknout kratší výlet na některou z mnoha místních rozhleden, které jsou vybudované v různém stylu nebo vyzkoušet bobovou dráhu (600m od ubytování).
Nedaleký Jablonec nad Nisou nabízí další možnosti vyžití jako je např. muzeum, plavecký bazén, sportovní hala, kultura, nákupy a restaurace.
U objektu je vlastní asfaltové hřiště pro rekreační sporty, dětské hřiště, ohniště, letní terasa. 
Pro každý apartmán je zajištěno 1 parkovací stání. V zimě je úklid sněhu na příjezdové cestě zajištěn.

Pro hosty Apartmánů Bramborka zajišťujeme cyklovýlety po Jizerských horách s průvodcem, workshop KORÁLKOVÁNÍ pro děti i dospělé, masáže přímo na pokoji či různé akce vč. cateringu. 

Fotogalerie