Apartmány Doma

Jizerské hory

Janov nad Nisou 373
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 775 302 273

E-mail: info@jizerky.info

Web: www.jizerky.info

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, vybavení pro školení, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, praní, žehlení

Apartmány DOMA se nacházejí v horních partiích obce Janov nad Nisou v Jizerských horách, na dohled od lyžařského areálu Severák.

Rodinný penzion Apartmány DOMA nabízí ubytování v krásné přírodě Jizerských hor, v horní části Janova nad Nisou odkud je nádherný výhled na okolní krajinu. Apartmány, které se vyznačují především poklidnou domácí atmosférou, jsou ideálním místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou nebo přáteli.

Penzion Apartmány DOMA nabízí komfortní ubytování ve dvou a čtyřlůžkových apartmánech pro celkem až 15 hostů. Prostorné apartmány disponují plně vybavenou kuchyňkou s jídelním koutem, vlastní koupelnou a připojením k internetu zdarma. Hostům jsou k dispozici také prostory pro uložení kol nebo lyží a parkoviště přímo u penzionu.

Na dvoře penzionu se nachází dětské hřiště a venkovní posezení s možností grilování za příznivého počasí. K pořádání rodinných oslav nebo jen posezení s přáteli mohou hosté využít společenskou místnost umístěnou v přízemí apartmánového domu. Slouží také jako restaurace pro podávání snídaní, případně polopenzí.

Apartmány, kde se budete cítit jako DOMA…

Fotogalerie