Apartmány Kučerová

Jizerské hory

Bedřichov 177
46812, Bedřichov

GSM: +420 723 561 178

E-mail: dasa.roman@seznam.cz

Web: https://www.megaubytko.cz/dagmar-kucerova-ubytovani?_ga=2.239289923.110170238.1607439822-253795628.1

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 500 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 6
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: vícelůžkové

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, zahrada, terasa, venkovní bazén, sauna, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze

Penzion apartmány poskytuje kvalitní a příjemné ubytování v centru obce Bedřichov, v krásném prostředí regionu Jizerské hory.

Během pobytu je možné využívat společenskou místnost, ve které je televize se satelitním příjmem, posezení a společenské hry. V patře je umístěn kuchyňský kout pro ohřev jídel, vybaven je mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním sezením. Samozřejmou součástí penzionu je bezplatné WiFi internetové připojení.

V letním období je možné posedět na terase, k dispozici jsou gril i ohniště. Po dohodě lze zajistit stravování ve formě polopenze. Teplé dny jsou ideální na zchlazení se ve venkovním bazénu. V nabídce je také odložení kol i lyží ve vyhrazeném prostoru ubytování. Parkování vozidel je zajištěno přímo u objektu.

Ve volném čase je možné během zimy lyžovat v jen pár metrů vzdáleném Skiareálu Bedřichov. Nedaleko se nachází také Skiareál Severák nebo Skiareál Josefův Důl. 

V letním období si přijdete na své na koupališti u Doliny, zajezdíte si na bobové dráze v Janově nad Nisou nebo si jen tak vyjít na rozhlednu Královku. Jizerské hory jsou oblíbeným místem pro pěší i cykloturistiku.

Fotogalerie