Chalupa Barbara

Jizerské hory

Bedřichov 1725
46812, Bedřichov

Telefon: +420 723 368 452

E-mail: evasteinzov@seznam.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 6
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

Počet 4 lůžkových: 1

Vybavení

společná koupelna, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, zvířata akceptována

Chalupa Barbara poskytuje stylové ubytování v oblíbeném středisku Bedřichov, v regionu Jizerské hory. Bedřichov leží zhruba 8 km od Liberce a 6 km od Jablonce Nad Nisou.

Kapacita chalupy je 7 osob, prostory mají 135 m2, pozemek 300 m2, nachází se ve výšce 700 m.n.m. a pronajímá se pouze jako celek. 

Chalupa Barbara – vybavení:

Chalupa Barbara je klasická roubenka s přístavbou. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň a jídelna (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, nádobí, talíře, sklenice, příbory), jídelní část ve stylu selské jizby. Dále obývací pokoj, který se nachází se v roubené části chalupy je částečně vybaven dobovým nábytkem; pohodlná sedací souprava, televize, satelit, rádio a krbová kamna. Předsíň, hala, koupelna (vana se sprchou, studená a teplá voda) a WC. V prvním patře jsou dvě ložnice.

V létě parkování na pozemku objektu, v zimě cca 500 m od chalupy .

Chalupa Barbara – ceny:

Cena za pronájem chalupy Barbara je 1.200 – 1.500,-Kč/noc (úhrada předem zálohou, doplatek nejpozději v den nástupu), cena nezahrnuje lázeňský poplatek, který činí 15,- Kč/osoba/den, úhradu spotřebované elektrické energie a popř.dřevo do krbových kamen.

Klient může použít vlastní ložní povlečení, nebo může využít možnost zapůjčení ložního povlečení v ceně 75,- Kč/sada.

Klient je povinen opustit objekt uklizen nebo si úklid sjedná předem v ceně 600,-Kč. Při nástupu pobytu je vybírána kauce 3.500,- Kč, ze které je při ukončení pobytu odečtena částka za spotřebovanou energii.

Chalupa Barbara – aktivity:

Lyžování: nejbližší běžecké tratě 100 m, sjezdovky 100 m. V letním období: koupání 500 m, možnost rybaření 2 km, obchod 150 m, restaurace 100 m, cykloturistika.

Turistické trasy a cíle: Černá Nisa, Nová Louka, rozhledny Jizerských hor, apod.

Fotogalerie