Chalupa Barbara

Jizerské hory

Bedřichov 1725/371
46812, Bedřichov

Telefon: +420 723 368 452

E-mail: evasteinzov@seznam.cz

Web: www.chalupabarbara.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 6
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 1

Počet 4 lůžkových: 1

Vybavení

společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, parkoviště, zvířata akceptována

Chalupa Barbara poskytuje ubytování v centru obce Bedřichov, nedaleko od nástupního místa na Jizerskou magistrálu.

Chalupa Barbara – vybavení

Stylově zařízená roubená chalupa se pronajímá pouze jako celek. V patře je jeden čtyřlůžkový a jeden dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Plně vybavená kuchyně s jídelnou umožňuje vlastní stravování. Atmosféru obývacího pokoje s TV dodávají  krbová kamna s výměníkem. 

Roubená chalupa se nachází na zatravněném pozemku, který je obklopen stromy a protéká pod ním potůček. Součástí ubytování je technická místnost s možností uschování kol nebo lyží. Chalupa je vybavena novým pohodlným nábytkem, který je vkusně doplněn tradičními prvky. K dispozici je také zahradní posezení. 

Pobyt nabízí řadu možností k zábavě i aktivnímu odpočinku. V létě je možné na kole i pěšky absolvovat výlety za krásami Jizerských hor, navštívit významné památky i zajímavá muzea. Bedřichov je jedno z nejznámějších lyžařských středisek Jizerských hor. Mimo výborné podmínky k lyžařským sportům nabízí i řadu dalších služeb a možností sportovního vyžití.

V létě parkování na pozemku objektu, v zimě cca 50 m od chalupy.

Chalupa Barbara – ceny

Cena za pronájem chalupy Barbara je 1 500–1 700 Kč/noc (úhrada předem zálohou, doplatek nejpozději v den nástupu), cena nezahrnuje poplatek za ubytování, ani úhradu za spotřebovanou elektrickou energii a popřípadě dřevo do krbových kamen.

Ubytovaný host může použít vlastní ložní povlečení, nebo může využít možnost zapůjčení ložního povlečení v ceně 120 Kč/sada.

Ubytovaný host je povinen opustit objekt zcela uklizený nebo si úklid sjedná předem v ceně 1 200 Kč. 

Při nástupu pobytu je vybírána kauce 3 500 Kč, ze které je při ukončení pobytu odečtena částka za spotřebovanou energii.

Fotogalerie