Chalupa Dívenka

Jizerské hory

Horní Maxov 296
46844, Lučany nad Nisou

GSM: +420 723 072 756

E-mail: voreljosef@seznam.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 9

Druhy pokojů

Vybavení

společná koupelna, TV ve společenské místnosti, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa

Chalupa Dívenka leží v Horním Maxově v Jizerských horách, nedaleko rozhledny Bramberk. Rozhledna Bramberk je jednou z nejhezčích rozhleden v celých Jizerkách. Chalupa stojí stranou od ostatních rekreačních objektů na okraji přírodní rezervace Malá strana, a je ideálním místem, proto pro ty, kteří vyhledávají klidné prostředí.

Chalupa Dívenka – ubytování:

Chalupa Dívenka má maximální kapacitu 9 lůžek. Chalupa nabízí ubytování v jednom pokoji se dvěma lůžky / velkou rozkládací pohovkou/. V této místnosti je také televizor se satelitním příjmem, rádio, kuchyňský kout vybavený nádobím, varnou konvicí, elektrickou troubou s třemi plotýnkami, mikrovlnou troubou a lednicí s mrazákem.

Ve druhé místnosti, koncipované jako ložnice jsou 2 lůžka, a v patře je dále k dispozici šest samostatných lůžek. Chalupa je vybavena koupelnou s elektrickým bojlerem na 200l, sprchovým koutem a WC. V objektu jsou dvoje krbová kamna na dřevo. Zděný přístavek na dřevo je přístupný z chodby chalupy. K dispozici je také gril a ohniště.

Chalupa Dívenka – stravování:

Stravování je možné v okolních restauracích, například Bramberk nebo U Toníčka, které se nachází do vzdálenosti 0,5 km.

Ceny ubytování:

Zimní sezona
Týdenní pronájem (od soboty do soboty) 8.500,-+ elektrická energie.

Letní sezona
Týdenní pronájem (od soboty do soboty) 7800,-Kč/chalupa + elektrická energie.

Mimo sezonu letní a zimní je pronájem chalupy možný na jakoukoliv dobu. Jedna noc od 1100,-.

Chalupa Dívenka – okolí:

V zimních sezóně v okolí jsou lyžařské stopy Jizerské magistrály, která nabízí více než 180 km udržovaných tras. Sjezdové lyžování nabízí sjezdovky na Severáku, Josefově Dole nebo Tanvaldském Špičáku, vše do vzdálenosti 4 km. 

V letních měsících zase v okolí chlapy vedou cyklistické a tufitické trasy jizerské magistrály pro pěší a cyklisty. Jedná se o více než 150 km perfektně značených tras.

Nedaleko je také Janov nad Nisou s bobovou dráhou, města Jablonec a Liberec se svojí turistickou nabídkou. V letních parnech můžete navštívit přírodní koupaliště s občerstvením v Lučanech Nad Nisou (cca 15-20 min).

Fotogalerie