Chalupa Severka

Jizerské hory

Janov nad Nisou 1224
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 720 438 070

E-mail: severka@chalupaseverka.cz

Web: www.chalupaseverka.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 8
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 1

Vybavení

společná koupelna, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, parkoviště, zvířata akceptována

Rekonstruovaná a kompletně zařízená Chalupa Severka se nachází v Jizerských horách, v nejvyšší části Janova nad Nisou, přímo pod oblíbeným Ski areálem Severák. Je vhodná pro letní i zimní dovolenou.

Rekonstruovaná, kompletně zařízená chalupa v Jizerských horách se nachází v nejvyšší části Janova nad Nisou, přímo pod oblíbeným Ski areálem Severák. 

Chalupu Severka obklopuje částečně oplocená zahrada o ploše 1.163 m². Zde je  zahradní nábytek, ohniště, gril, pískoviště, dětská lezecká stěna s houpačkou a šplhacím lanem. V letních měsících také nadzemní bazén.

V chalupě je obývací místnost s krbovými kamny, plně vybavená kuchyň, čtyři samostatné ložnice (celkem pro max. 8 osob) a koupelna se sprchovým koutem a WC. Připojení na internet je možné přes Wi-Fi, k dispozici jsou: LCD TV + DVD, rádio a společenské hry.

K dispozici nabízíme dílnu pro úschovu kol a lyží. Parkování pro dva osobní vozy je možné využít ve dvoře za bránou, bezproblémový příjezd je i v zimě.

Chalupa se nachází v klidné části, téměř na polosamotě, což nabízí naprosté soukromí, ale zároveň je v blízkosti lyžařského střediska a nástupního místa Jizerské magistrály. Je ideálním výchozím místem pro výlety po Jizerských horách.

Rádi a zdarma uvítáme i domácí mazlíčky.

Fotogalerie