Chata Agátha

Jizerské hory

Lučany nad Nisou 141
46871, Lučany nad Nisou

GSM: +420 606 241 816

E-mail: info@chata-agatha.eu

Web: www.chata-agatha.eu

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50

Druhy pokojů

Vybavení

společná koupelna, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, hřiště, parkoviště, parkoviště pro autobusy

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze

Typická horská chata Jizerských hor – CHATA AGÁTHA se nachází v klidné části obce Lučany nad Nisou (2 km od Jablonce n. N.), obklopena loukami a lesy v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor.

Chata je umístěním a vybavením vhodná zejména pro rodinnou rekreaci, pořádání letních táborů, škol v přírodě, lyžarských výcviku, skupinových akcí, školení, oslav s ubytováním apod. Rekreační objekt je tvořen dvěmi budovami (2 – 7 lůžkové pokoje s palandami) s maximální kapacitou 50 lůžek.

Pokoje jsou bez sociálního zařízení, to je společné na patře.

K dispozici je velká jídelna, kterou lze přetvořit v sál pro kulturní akce nebo v přednáškovou místnost, bar, kuchyňka pro vlastní vaření (pro rodinné pobyty) , prostorná zastřešená veranda, pro děti je k dispozici dětský koutek.

Pro Vaše pobavení je připraven kulečníkový stůl, šipky, fotbalový stůl, TV+satelit, stolní tenis, venkovní hřiště (oplocené) či ohniště. V blízkosti je dětské hřiště (prolézačky, pískoviště, houpačky) v zimě dětský vlek přímo naproti chatě. Parkování je na neoploceném pozemku přímo u chaty.

V celém areálu je možné se připojit k internetu zdarma prostřednictvím Wi-Fi sítě.

V okolí jsou turistické stezky vedoucí k četným rozhlednám s výhledy na panorama Jizerek, podél horských potoků a říček, které místy přecházejících do vodopádů a peřejí. 

Fotogalerie