Chata Ahoj

Jizerské hory

Osada Hrabětice 1253
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 608 885 260

E-mail: info@chataahoj.cz

Web: www.chataahoj.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 32
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové, vícelůžkové

Počet 2 lůžkových: 1

Vybavení

společná koupelna, TV ve společenské místnosti, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, parkoviště, zvířata akceptována

Chata Ahoj se nachází v nejatraktivnější části turistického regionu Jizerské hory nad obcí Janov nad Nisou – Hrabětice. Ubytování v chatě Ahoj je v letních i zimních měsících ideální pro cyklisty a lyžaře, protože leží na hřebenech Jizerských hor. Turisté při nástupu do lyžařských stop nebo na cyklostezku nemusí z chaty Ahoj překonávat žádné převýšení a jsou okamžitě v těch nejkrásnějších partiích Jizerek.

Chata Ahoj – ubytování

Chata Ahoj nabízí ubytování turistické kategorie ve třech vícelůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém pokoji se samostatným sociálním zařízením. Ostatní pokoje mají společné WC a sprchy. Součástí je společenská místnost s vybavenou kuchyní a barem. Pronájem je možný pouze celého objektu.

Chata Ahoj je vhodná pro školní srazy, školní výlety, lyžařské výcviky, školy v přírodě, firemní akce, svatby, narozeniny, ale i rekreaci pro rodiny s dětmi.

Chata Ahoj – stravování

Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyň nebo je možné zajistit dovoz hotových pokrmů po dohodě s provozovatelem. 

Chata Ahoj – ostatní nabídka

Chata Ahoj je ideální především svojí polohou přímo v srdci Jizerských hor na lyžařské Jizerské magistrále. Chata Ahoj leží nedaleko sjezdového areálu Severák – Hrabětice nebo lyžařského areálu Bedřichov.
V létě je chata Ahoj velmi dobrým výchozím místem pro pěší výlety a cyklovýlety. Má vlastní parkoviště.

Fotogalerie