Chata Čmejrovka

Jizerské hory

Janov nad Nisou 1220
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 777 333 357

E-mail: ubytovani@cmejrovka.cz

Web: www.cmejrovka.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 19
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 3

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze

Chata Čmejrovka poskytuje ubytování v regionu Jizerské hory, v obci Janov nad Nisou. Nachází se v části Hrabětice, na spojnici středisek Bedřichov a Severák.

Chata Čmejrovka – ubytování

Chata Čmejrovka nabízí ubytování v šesti standardně vybavených pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. K dispozici je jídelna s barem a televizí. V chatě je také uzamykatelná lyžárna / úschovna kol. Ve volných chvílích si můžete zahrát stolní fotbal nebo šipky. Využít můžete dětského koutku (uvnitř chaty) nebo na dětské hřiště na zahradě. Relaxovat je možno na zastřešené terase, která se tyčí nad údolím a odkud můžete pozorovat nezapomenutelná panoramata Jizerských hor. Je zde i možnost grilování a posezení u grilu s udírnou.

Chata Čmejrovka – stravování

Snídaně je v chatě Čmejrovka podávána formou švédských stolů (pečivo, sýr, uzeniny, něco sladkého, čaj, káva, juice, jogurt…). 

Možnost polopenzí, případně dalšího (večerního) občerstvení.

Fotogalerie