Chata Ludmila

Jizerské hory

Bedřichov 1703
46812, Bedřichov

GSM: +420 602 108 338

Web: www.hotelludmila.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 500 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 60
Celkový počet pokojů: 15
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 8

Počet apartmá: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna kol, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace

Chata Ludmila je typická horská chata, která se nachází v obci Bedřichov v Jizerských horách ve výšce 800 m n. m., v prostředí plném krásné přírody a zdravého ovzduší. Díky své poloze v centru obce mohou rezidenti chaty využívat všech nabídek jizerskohorského turistického centra.

Chata Ludmila – ubytování:

Chata Ludmila vás přivítá klidnou rodinou atmosférou. Personál si zakládá na vašem pocitu domácího prostředí. Ubytováni budete ve tří, čtyř případně i více lůžkových pokojích. Vše je moderně a esteticky vybaveno. Sociální zařízení je společné na každém patře a některé pokoje jsou též vybaveny sociálním zařízením. K dispozici je i dětská postýlka.

V chatě je k dispozici úschovna lyží. Parkování je pro vás zajištěno na našem vlastním prostranství.Uvedené ceny jsou včetně plné penze.

Chata Ludmila – stravování:

Celodenní stravování je zajištěno v restauraci v přízemí chaty. Domácí kuchyně Vám nabídne 3 hlavní jídla. V restauraci najdete nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů, stejně jako točené pivo. Rádi se přizpůsobíme i nárokům vegetariánů či lidí preferujícím pouze určitý druh stravy nebo pití.

Chata Ludmila – aktivity:

Chata je využívána i pro kolektivní rekreaci dětí a mládeže, sami organizujeme letní sportovní tábor s programem a instruktory. Nabízíme i pořádání školních ozdravných pobytů, škol v přírodě, letních a zimních sportovních pobytů pro mládež.

Chata Ludmila nabízí tyto prostory a rozlohy pro pořádání školení a kongresů: salonek 28m2 a školící místnost 70m2.

Kongresová a incentivní turistika – nabídka

V Chatě Ludmila je možno uspořádat různá školení, firemní akce a kongresy.

Technické vybavení:

Prostory pro akce: salonek, školící místnost
Salonek – kapacita: 20
Školící místnost – kapacita: 50

Služby: tlumočnické služby, květinová výzdoba

Fotogalerie