Chata Muhu

Jizerské hory

Lučany nad Nisou 20
46602, Lučany nad Nisou

Telefon: +420 773 966 933

GSM: +420 775 665 095

E-mail: chatamuhu@email.cz

Web: www.chatamuhu.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 64
Celkový počet pokojů: 19
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, vybavení pro školení, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

polopenze, plná penze, konferenční služby

Chata Muhu nabízí ubytování v regionu Jizerské hory, v obci Jindřichov, asi 3 km od města Jablonec nad Nisou směrem na Tanvald.

Je přístupná pro osobní auta i autobusy, a to po celý rok. Do Jindřichova vede též linka MHD z Jablonce nad Nisou.

Chata Muhu – ubytování:

Šest dvoulůžkových, čtyři třílůžkové, sedm čtyřlůžkových pokojů  má vlastní sociální zařízení. Tři pokoje mají společnou koupelnu.

Chata Muhu – aktivity:

Jizerské hory jsou ideální pro zimní i letní rekreaci. V zimě se nabízí možnost sjezdového lyžování v nedalekých centrech Severák (1km), Bedřichov (8km) či Tanvaldský Špičák (8km). K dispozici je též dětská poma (např. pro školní zájezdy) cca 900 m od chaty. Přímo kolem chaty Muhu vede běžkařská stopa. V létě je okolní terén vhodný pro pěší turistiku i cykloturistiku, 1km od chaty Muhu se nachází přírodní koupaliště a 3km přehrada. V nedalekém Liberci lze navštívit ZOO a botanickou zahradu, či výlet např. na Ještěd, horu Kozákov nebo zámek Sychrov.

Školní pobyty:

Chata Muhu nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní i střední školy. K dispozici je prostorná jídelna, herna, učebna, bar s možností uspořádat diskotéku, stolní tenis, čítárna, travnatá hřiště, ohniště a nedaleko lesní koupaliště.

Fotogalerie