Chata pod Kapličkou

Jizerské hory

Hrabětice 8
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 607 693 620

E-mail: chatapodkaplickou8@volny.cz

Web: ceskehory.cz/ubytovani/chata-pod-kaplickou-severak.html

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 22
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: apartmá

Počet apartmá: 5

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, parkoviště, zvířata akceptována

Chata pod Kapličkou je nový rodinný dům se zastřešeným vyhřívaným bazénem. Nabízí příjemné ubytování v soukromí v regionu Jizerské hory, v obci Hrabětice, 200 m od lyžařského střediska Severák.

Chata pod Kapličkou – ubytování:

Nabízíme jeden čtyřlůžkový apartmán s kuchyňkou se samostatným vchodem, jeden čtyřlůžkový apartmán s možností dvou přistýlek s plně vybavenou vlastní kuchyňkou, jeden pětilůžkový apartmán se zvláštní mezonetovou ložnici s možností třech přistýlek. Jeden čtyřlůžkový apartmán a jeden pětilůžkový apartmán se zvláštní mezonetovou ložnicí a možností dvou přistýlek, tyto dva apartmány mají sdílenou plně vybavenou kuchyňkou, která se nachází před pokojem ve společenské místnosti. Ke každé kuchyňce s dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou je lednice, mikrovlnná trouba a varná konvice. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a televizi. V objektu je společenská místnost a WIFI. Nově vybudovaná lyžárna s držáky na lyže a sušákem na boty. Úschovna kol v lyžárně uvnitř chaty. Terasa u domu s venkovním grilem a ohništěm a dětských hřištěm. 

Chata pod Kapličkou – další vybavení:

V objektu je společenská místnost a Wi-Fi. Parkování je přímo u domu. K dispozici je možnost využití SOUKROMÉHO ZASTŘEŠENÉHO VYHŘÍVANÉHO BAZÉNU 8 x 3 m po dohodě s majitelem, majitel v objektu, terasa s venkovním grilem, ohništěm a dětským hřištěm, úschovna kol v lyžárně a sušáky na boty a držáky na lyže.

Chata pod Kapličkou – aktivity:

Zhruba 50 m od Chaty pod Kapličkou je možnost projížďky na koních (i pro děti). Děti ocení i MINIZOO (20 m). Běžkařské tratě vedou 50 m od domu. Přibližně 200 m od chaty se nachází lyžařské středisko Severák s 10 vleky a Jizerská magistrála s upravenými běžeckými stopami. V létě jsou zde ideální podmínky pro cyklistiku a turistiku. (Možnost zapůjčení kol – 200 Kč/den).

Pro ubytované zákazníky nabízí chata výrazné slevy v lyžařské škole, kterou provozuje majitelka chaty.
Ceník

Fotogalerie