Chata Pohoda

Jizerské hory

Nová Ves nad Nisou 640
46827, Nová Ves nad Nisou

Telefon: +420 483 721 059

GSM: +420 732 853 090

E-mail: info@ubytovanipohoda.cz

Web: www.ubytovanipohoda.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 28
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 5
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 3

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze

Chata Pohoda se nachází zhruba 300 m od pramene řeky Nisy – často navštěvované zastávky cyklotrasy – v obci Nová Ves nad Nisou.

Chata nabízí ubytování v deseti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Celková kapacita chaty se tak pohybuje od 20 do 30 míst. Zhruba polovina pokojů je vybavena vlastním sociálním zařízením a TV-SAT. Druhá půle sdílí společná sociální zařízení.

Stravování je možné ve dvou režimech: jen snídaně a polopenze. Po dohodě je možná i plná penze či vlastní vaření ve společné, plně vybavené kuchyni.

Chata Pohoda je díky své poloze na kraji obce a díky své poloze na kraji obce a díky svému vybavení ideální pro skupiny.

Hostům chaty je k dispozici prostorná společenská místnost, herna se stolním tenisem, lyžárna, zahradní altán s ohništěm a krbem, parkoviště pod uzávěrou.

Fotogalerie