Chata Slovanka

Jizerské hory

Horní Maxov 8
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 602 831 420

E-mail: info@slovanka.eu

Web: www.slovanka.eu

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 60
Celkový počet pokojů: 16
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 2

Počet apartmá: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, venkovní bazén, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna kol, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace

Horská chata Slovanka je rodinným pensionem za příznivé ceny. Svou nabídku zaměřuje také na školní pobyty, vzdělávací akce, soustředění. Nachází se na nejvyšším vrcholu obce Hrabětice v regionu Jizerské hory, vedle rozhledny Slovanka, ve výšce 820 m n. m.

Chata Slovanka – ubytování

Většina pokojů má vlastní umyvadlo. Dostatečné množství sociálních zařízení pro ženy i muže (sprchy, WC) se nachází na patře.

Chata Slovanka – stravování

V areálu penzionu je restaurace, kde je možnost zajištění rautů, promocí i večírků až pro 50 osob. Čeká na Vás domácí česká kuchyně, čepované plzeňské pivo a domácí atmosféra rodinného přístupu celého personálu. Nově zdarma WIFI připojení po celém objektu. V zimě možnost sáňkování u objektu chaty, parkování přímo u chaty na soukromém parkovišti přímo u chaty – zajištěno uzamykatelnou závorou.

Chata Slovanka – další služby

  • parní masážní box – hydromasáže
  • infra sauna
  • trampolína pro děti

Chata Slovanka – okolí

Lokalita umístěná jen několik kilometrů od Jablonce nad Nisou i Bedřichova skýtá netušené možnosti zábavy, sportu a relaxace, např. pro běžkaře a cyklisty – je zde nástup na Jizerskou magistrálu.

Středisko Severák, které se rozkládá vedle kopce Slovanka – to znamená 4,6 km sjezdovek a 8 vleků, je tím ideálem pro širokou vrstvu lyžařů od nejmenších po dospělé. Až tři kilometry sjezdových tratí jsou uměle zasněžované. Mírné i prudší svahy kopců jsou ideální jak pro začátečníky, děti i zkušené lyžaře. Pro děti je zde nově vybudované dětské vyžití na mírném svahu či lyžařská školička.

Fotogalerie