Chata Sokolka

Jizerské hory

Osada Hrabětice 1238
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 602 180 008

E-mail: jigr@seznam.cz

Web: www.chata-ahoj.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 27
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: vícelůžkové

Vybavení

společná koupelna, možnost vaření, gril, ohniště, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Chata Sokolka se nachází nad obcí Janov nad Nisou – Hrabětice, v turistickém regionu Jizerské hory, nedaleko horského střediska Bedřichov. Ubytování v chatě Sokolka je v letních i zimních měsících ideální pro cyklisty a lyžaře, protože leží na hřebenech Jizerských hor. Turisté při nástupu do lyžařských stop nebo na cyklostezku nemusí z chaty Sokolka překonávat žádné převýšení a jsou okamžitě v těch nejkrásnějších partiích Jizerek.

 Chata Sokolka – ubytování

Chata Sokolka nabízí ubytování ve 3 vícelůžkových pokojích turistické kategorie.  Pokoje mají společné WC a sprchy. Součástí je také společenská místnost s vybavenou kuchyní. Pronájem je možný pouze jako celý objekt.

Celkovou ubytovací kapacitu chaty Sokolka rozšiřuje ještě nabídka chaty Ahoj, která je vzdálená 150 m. Chata Ahoj je vhodná pro školní srazy, školní výlety, lyžařské výcviky, školy v přírodě, firemní akce, svatby, narozeniny, ale i rekreaci pro rodiny s dětmi.

Chata Sokolka  – stravování

K dispozici plně vybavená kuchyň nebo je možný dovoz hotových pokrmů po dohodě s provozovatelem. Zároveň je možné zapůjčení pivní pípy a zajistit dovoz sudového piva.

Chata Sokolka  – ostatní nabídka

Chata Sokolka leží v srdci Jizerských hor přímo na lyžařské Jizerské magistrále. Nachází se nedaleko sjezdového areálu Severák – Hrabětice a v dosahu lyžařského areálu Bedřichov. V létě je chata Sokolka velmi dobrým výchozím místem pro pěší výlety a cyklovýlety

Fotogalerie