Farma Vyšehrad

Jizerské hory

Janov nad Nisou 99
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 602 781 488

E-mail: farmavysehrad@seznam.cz

Web: www.farmavysehrad.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, parkoviště, zvířata akceptována

Farma Vyšehrad nabízí ubytování pro rodiny s dětmi a skupiny na úpatí Jizerských hor nedaleko města Jablonec nad Nisou.

Pobyt na Farmě Vyšehrad umožní návrat k přírodě a zdravému životnímu stylu. Nachází se na jižní stráni, zvedající se vysoko nad městem a hned za pastvinami pokračují souvislé lesy přes Bedřichov do srdce CHKO Jizerských hor. Ohraničený areál má výměru 12 ha. Z oken pokojů je výhled na pastviny koní. V druhé části areálu je stáj s chovem masného skotu s pastevním areálem, kde lze v jarních měsících vidět čerstvě narozená telátka.

Farma Vyšehrad nabízí ubytování ve čtyřech dvou-třílůžkových, stylově zařízených pokojích. Každý pokoj má možnost přistýlky.  Pro všechny pokoje je k dispozici společenská místnost s krbovými kamny, s kuchyňským koutem, lednicí, TV se satelitem, jídelními stoly a sedací soupravou. Děti mohou využít hernu. Stravování je možné z vlastních zásob v zařízené kuchyňce s lednicí nebo v restauracích v okolí (Jablonec, Janov, Bedřichov). Možnost dovozu pizzy a jiných hotových jídel. K letnímu osvěžení slouží venkovní bazén, využít můžete také nedalekou přehradu v Jablonci (VN Mšeno), přírodní koupaliště Dolina v Bedřichově nebo ve vodní nádrži Bedřichov na Černé Nise. 

CHKO Jizerské hory nabízí ideální podmínky pro lyžování (v okolí mnoho sjezdovek a lyžařská magistrála pro běžkaře), pěší nebo cykloturistiku. 

Fotogalerie