Horský hotel Jelínek

Jizerské hory

Bedřichov 1695
46812, Bedřichov

Telefon: +420 736 490 494

E-mail: jelinek@jizerskehotely.cz

Web: www.hoteljelinek.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 73
Celkový počet pokojů: 27
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 12
Počet 3 lůžkových: 6
Počet 4 lůžkových: 4

Počet apartmá: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace

Klasifikace

***

Horský hotel Jelínek se nachází v malebné krajině Jizerských hor, a to přímo v centru Bedřichova. Nabízí komfortní ubytování pro vyznavače všech druhů turistiky. Kapacita hotelu umožňuje vedle rodinných pobytů ubytování skupin turistů, uskutečnění soustředění sportovců, konání škol v přírodě, pořádání firemních akcí.

Ubytování

Horský hotel Jelínek disponuje kapacitou 75 lůžek.  Nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s možností přístýlky a vlastním sociálním zařízením a aparmán 3+1 sesamostatným vchodem, kuchyní a sociálním zařízením.Všechny naše pokoje jsou nekuřácké.

Restaurace

Hostům je k dispozici stylová restaurace s kapacitou 100 osob, která je rozdělena na dvě zcela oddělené části. Zadní část, s kapacitou cca 60 míst, je převážně využívána skupinovými zájezdy nebo rodiči s dětmi, kteří nechtějí být rušeni ostatními hosty.  Ochutnat zde můžete z pestré denní nabídky hotových jídel. V nabídce máme také výborné minutky. V hotelu Jelinek nezapomínáme ani na naše malé strávníky, a tak je zde pečlivě připravovaná nabídka dětských jídel.

Vinárna 

Nabízí stylové posezení u sklenky vína z Moravských sklípků. 

Rezervace akcí

Využijte naše prostory pro svatbu, oslavu narozenin, svátku, jubilea, promoce, firemní večírek, smuteční hostinu a jiné příležitosti. Náš konferenční sál s kapacitou 60 osob a wifi připojením zdarma je ideálním místem pro školení a firemní akce. Máme bohaté zkušenosti s přípravou cateringu a rautů, coffee breaků. Možnost grilování na terase hotelu.

Další služby

Free Wi-Fi, herna se stolním tenisem, stolním fotbálkem a dětským koutkem, sauna, relaxační bazének 4×4 m, úschovna kol a lyží, letní terasa, venkovní dětské hřiště (houpačky, kolotoč, pískoviště) a hotelové uzamykatelné parkoviště. 

Okolí hotelu

V létě je hotel východiskem pěších a cyklistických tras, v zimě je v okolí mnoho velmi dobře značených a denně udržovaných běžeckých tratí – Jizerská magistrála. V těsné blízkosti hotelu je Maliník – komplex lyžařských vleků a tratí všech náročností a chráněný svah pro sáňkování. V létě lze využít možnost koupání v přírodním koupališti a pronájem tenisových kurtů. V dosahu je obchod, půjčovna lyží, MHD, stanice Horské služby. 

Fotogalerie