Horský hotel Jelínek

Jizerské hory

Bedřichov 1695
46812, Bedřichov

Telefon: +420 736 490 491

E-mail: jelinek@jizerskehotely.cz

Web: www.hoteljelinek.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 73
Celkový počet pokojů: 27
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 12
Počet 3 lůžkových: 6
Počet 4 lůžkových: 4

Počet apartmá: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace

Klasifikace

***

Horský hotel Jelínek se nachází v malebné krajině Jizerských hor a to přímo v centru Bedřichova. Nabízí komfortní ubytování za příjemnou cenu. Hotel má ideální polohu pro vyznavače všech druhů turistiky a taktéž je vhodný pro strávení příjemné a klidné dovolené rodin s dětmi.

Ubytování:

Horský hotel Jelínek disponuje kapacitou 75 lůžek.  Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké.

Další služby:

Hostům je k dispozici stylová restaurace a konferenční sál pro 80 osob, recepce s Free Wi-Fi, herna se stolním tenisem, stolním fotbálkem a dětským koutkem, sauna, relaxační bazének 4×4 m, vinárna, úschovna kol a lyží, letní terasa, venkovní dětské hřiště (houpačky, kolotoč, pískoviště) a hotelové uzamykatelné parkoviště. Hotel je schopen zajistit taneční večery, venkovní opékání či grilování masa a uzenin.
 

Okolí hotelu:

Okolí hotelu nabízí řadu příležitostí k pěší a cyklo turistice. V zimních měsících je v okolí mnoho velmi dobře značených a denně udržovaných běžeckých tratí – Jizerská magistrála. V těsné blízkosti hotelu je komplex lyžařských vleků a tratí všech náročností s možností nočního lyžování. V létě lze využít možnost koupání v přírodním koupališti a pronájem tenisových kurtů.

Fotogalerie