Hotel Epocha

Jizerské hory

Loučná 59
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 777 775 004

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 2 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 9

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány, trezor

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, praní, žehlení, masáže, rehabilitace, konferenční služby

Klasifikace

***

Hotel Epocha nabízí ubytování v příjemném prostředí na okraji regionu Jizerské hory. Nachází se v obci Loučná nad Nisou, která je místní částí obce Janov nad Nisou a leží nedaleko nedaleko města Jablonec nad Nisou.

Svou polohou umožňuje snadnou dosažitelnost z města a zároveň klidové prostředí k odpočinku, pořádání rautů, svateb, školení či jiných firemních akcí.

Hotel Epocha – ubytování:

Hotel Epocha nabízí ubytování v prostorných pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, samostatnými lůžky, pracovním koutem, vestavěným minibarem a televizí. Celý prostor hotelu je pokryt wifi sítí.

Hotel Epocha – stravování:

Vedle hotelových pokojů je hostům k dispozici restaurace se salonkem a školící sál. Hotel Epocha má dostatečné kapacity pro venkovní parkování.

Hotel Epocha – aktivity:

Okolí hotelu Epocha nabízí bohaté možnosti vyžití, přímo sousedí s bobovou dráhou a v blízkém dosahu jsou turistické trasy a cyklotrasy a v zimě lyžařské sjezdovky a běžecké trasy.

Svou polohou Hotel Epocha umožňuje snadnou dosažitelnost z města a zároveň klidové prostředí k odpočinku, pořádání rautů, svateb, školení či jiných firemních akcí.

Kongresová a incentivní turistika – nabídka

Hotel Epocha disponuje salónkem, který je vhodný k organizování firemních školení, menších konferencí, výjezdních zasedání, team building, či stress management seminářů. Samozřejmostí je občerstvení během školení a také výborný oběd i večeře. Možnost zajištění outdoorových programů a soutěží.

Technické vybavení:

Prostory pro akce: salonek
Salonek – kapacita: 20

Služby: catering

Fotogalerie