Hotel Premier – adults only

Jizerské hory

Janov nad Nisou 5
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 731 411 863

E-mail: premier@jizerskehotely.cz

Web: https://www.hotelpremier.cz/

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 38
Celkový počet pokojů: 16
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, sauna, půjčovna kol, parkoviště, kreditní karty akceptovány, trezor

Doplňkové služby

snídaně, praní, žehlení, masáže, rehabilitace

Klasifikace

****

Hotel Premiér nabízí maximální pohodlí a své služby zaměřuje především na klienty vyhledávající klid a odpočinek. Luxusní ubytování doplňuje skvělá kuchyně z domácích surovin, nezapomenutelný výhled z restaurace, posezení u krbu a wellness. Na památku si odnesete Naivní marmelády domácí výroby, které nesou značku Regionálního produktu. To vše nedaleko Bedřichova, jen 100 m od rozhledny Královka.

Hotel se nachází cca 8 km od Liberce a Jablonce nad Nisou v klidném prostředí Jizerských hor.

Nabízíme 16 pokojů o kapacitě 38 lůžek a prostory pro firemní a vzdělávací akce. Ze stylové restaurace je úchvatný panoramatický výhled na Jablonec nad Nisou, Český ráj, Krkonoše a Ještěd.

Kromě skvělého jídla připravovaného z čerstvých surovin (v závislosti na ročním období) můžete ochutnat i lahodná tuzemská a zahraniční vína, s jejichž výběrem vám rádi poradíme.

Za chladných měsíců jistě oceníte posezení u krbu a večer můžete zakončit odpočinkem v privátním wellness

Celoročně pro Vás vyrábíme marmeládyJejich nabídka se odvíjí od ročního období a našich chuťových nápadů. Používáme k tomu med od našich včelařů, různé druhy likérů, whisky, koření a bylinek a samozřejmě také kombinace různých druhů ovoce, kdy celek vytváří jedinečnou hru chutí

Naše služby ocení ti, kteří chtějí zažít opravdový, ničím nerušený relax. Proto ubytováváme rodiny s dětmi staršími 10 let. Proč? 

Fotogalerie