Hotel Rehavital

Jizerské hory

Jugoslávská 30/11
46601, Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 483 317 591
GSM: +420 608 780 001
E-mail: info@rehavital.cz
Web: www.rehavital.cz
Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 750 Kč

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 57
Celkový počet pokojů: 28
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 5
Počet 2 lůžkových: 18
Počet 3 lůžkových: 4
Počet 4 lůžkových: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost, zahrada, terasa, vybavení pro školení, vnitřní bazen, sauna, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány, trezor, výtah

Doplňkové služby

snídaně, praní, žehlení, masáže, rehabilitace, konferenční služby

Klasifikace

***

Hotel Rehavital je situován v blízkosti centra města Jablonec nad Nisou a nabízí komfortní ubytování v regionu Jizerské hory.

Pobytové Balíčky zde.

Hotel Rehavital Bed & Breakfast se nachází v srdci města Jablonci nad Nisou v destinaci Jizerské hory. Hotel je ideální pro ty, kteří mají rádi přírodu a klid, ale nechtějí ztratit kontakt s městem. Hotel Rehavital je ideální pro cestovatele, kteří se chtějí cítit komfortně a spokojeně za přijatelnou cenu.


Součástí hotelu je konferenční místnost, kterou lze využít k pořádání školení, seminářů, firemních prezentací a setkání. Pro hosty zdarma 14 parkovacích stání. Hotelové pokoje, jsou pokryty wifi připojením. 
V ceně ubytování je zahrnuta bohatá bufetová snídaně, včetně teplého bufetu. 

Hotel Rehavital Bed & Breakfast Jablonec nad Nisou ubytování:

Hotel Rehavital nabízí ubytování o celkové kapacitě 28 nekuřáckých pokojů ve dvou kategorích Pokoje se rozkládají celkem ve čtyřech včetně patra podkrovního, kde se nachází pěkné atypické pokoje a terasa hotelu.

Hotel nabízí dvě kategorie pokojů – STANDARD A TRAVEL.

STANDARDNÍ vybavení pokojů: Wi-Fi připojení, televize se SAT-kanály, telefon, minibar, stolek se židlemi, vlastní koupelna se sprchou a toaletou. Pokoje typu TRAVEL jsou s menšími okny a nacházejí se na nejnižším patře hotelu. Vybavení pokojů TRAVEL je totožné jako u pokojů typu STANDARD, pouze neobsahují minibar. Poznámka: Podkrovní pokoje nejsou dostupné výtahem.

Ubytování Hotel Rehavital Bed & Breakfast hotelové služby:

Příjezd od 14 hodin, odjezd do 10 hodin. Recepce 7:00 až 23:00 hodin. Check-in po 23:00 musí být odsouhlasen hotelem předem (poplatek 250 Kč/pokoj). Recepce zajišťuje služby bezpečnostní schránky, servis buzení, turistické informace, doplňkový prodej zboží, zajištění vyzvednutí klientů na letišti. Doplňkové služby – úschovna zavazadel, zapůjčení žehličky a prkna, praní prádla, sekretářské služby. Gastronomické služby – bohatá teplá snídaně a  cateringové služby. 

Hotel Rehavital ubytování Jablonec nad Nisou konference: Konferenční místnost hotelu Rehavital je připravena poskytnout servis za účelem pořádání školení, seminářů, firemních prezentací, obchodních a jiných setkání. Konferenční prostory jsou o velikosti 53m² a mají max. kapacitu 35 míst v divadelním uspořádání. Služby – kopírování a laminování, dataprojektor, projekční plátno, flipchart, Internet – wi-fi, denní světlo, Na Vaši žádost Vám připraví občerstvení od jednoduchého coffeebreaku až po raut. 

Fotogalerie