Pension Hela

Jizerské hory

Bedřichov 1731
46812, Bedřichov

Telefon: +420 483 380 167

GSM: +420 604 844 910

E-mail: info@pensionhela.cz

Web: www.pensionhela.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 2 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 10

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, parkoviště

Doplňkové služby

snídaně

Rodinný Pension Hela poskytuje ubytování v centru obce Bedřichov, v krásném prostředí regionu Jizerské hory.

Pension Hela – ubytování

Pension Hela nabízí ubytování ve 2-3-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, možností TV+SAT a připojením na internet.

Pension Hela – stravování

V budově pensionu Hela se nachází útulná a stylová restaurace s krbem, která nabízí bohatý výběr různých pokrmů a specialit. Pro ubytované hosty nabízí penzion Hela snídaně a večeře a la cart.

Pension Hela – aktivity

Pension Hela je vhodný pro celoroční rekreaci. V létě se v okolí pensionu se nachází mnoho vyznačených tras pro pěší turistiku i jízdu na horských kolech.Velké množství rozhleden Vám poskytne krásný výhled do této krajiny. Asi po 10 minutách pěší chůze se nachází přírodní koupaliště nebo tenisové kurty. V sousední vesnici Janov je nová bobová dráha. V těsné blízkosti se také nacházejí bowlingové dráhy.

V zimním období je v provozu několik lyžařských vleků s možností nočního lyžování do 21 hod. Nejbližší lyžařský vlek je vzdálen 200 m od penzionu. Příznivci běžek mohou využít JIZERSKOU MAGISTRÁLU, která začíná cca 800 m od pensionu Hela a každým rokem zde startuje světově známá Jizerská 50.

Fotogalerie