Pension Maják

Jizerské hory

Nová Ves nad Nisou 580
46827, Nová Ves nad Nisou

Telefon: +420 483 721 126

GSM: +420 602 494 929

E-mail: papousek@pension-majak.cz

Web: www.pension-majak.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 400 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 67
Celkový počet pokojů: 23
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, vícelůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 10
Počet 3 lůžkových: 3

Počet apartmá: 5

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, trezor

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace

Pension Maják poskytuje ubytování v horské vesničce Nová Ves nad Nisou, v regionu Jizerské hory. U penzionu je krásně upravené okolí, najdete zde hřiště a zahradu, kterou je možno osvětlit. Pobyt je vhodný pro rodinnou rekreaci, podnikové akce, školení, jazykové kurzy, svatby a oslavy, pobyty pro důchodce i osoby se sníženou pohyblivostí.

Pension Maják – vybavení:

útulná jídelna s barem, prostorná hala s příjemným posezením, s billardem, stolním fotbalem, profi šipky, hracími automaty, v společných prostorách 3x TV, zdarma WiFi, sauna, solárium, po dohodě masáže, venkovní terasa s výhledem na zahradu, plocha se stolním tenisem, altánek, malebná jezírka, velký gril, udírna, sportovní vyžití na hřišti pro volejbal, košíkovou, malý fotbal, minigolfové dráhy, dětské houpačky, kolotoč, lanová dráha v korunách vzrostlých stromů pod dohledem instruktora (za poplatek), garáž pro 15 motocyklů nebo 50 kol.
Tenisový kurt se nachází 200 m od pensionu (za poplatek). Celým upraveným areálem protéká potůček a nedaleko vedou turistické značené stezky. Možnost jízdy na koních a kočárem, nedaleko je bobová dráha. 


Nově možnost ubytování v přilehlém Majáčku, depandanci pro skupiny až 24 osob s možností vlastního vaření. 


Pension Maják – stravování:

Snídaně

– formou švédských stolů, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky teplých i studených potravin a nápojů, nechybí ovoce a zelenina, jogurty, müsli, sladké pečivo atd.

Večeře
– formou jednotného menu – polévku nebo předkrm, hlavní teplé jídlo a desert – jakákoliv změna včas hlášená je možná.


Při ostatních akcích pension nabízí výběr různých specialit, minutek, grilování steaků, kuřat, ryb, uzenin a selat včetně doplňkového zeleninového bufetu s dresingy, různými doplňky a pečenými bramborami atd.
Při prodlouženém posezení pak studené mísy, topinky, bramboráčky, tlačenku atd., pro přehození chuti různé druhy zmrzlinových pohárů, rakvičky a palačinky.


Po dohodě může pension nabídnout také jakoukoliv dietu, vegetariánskou stravu, dětská jídla a podobně.

Fotogalerie