Pension Pod vlekem

Jizerské hory

Janov nad Nisou 1215
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 776 283 301

E-mail: rezervace@pensionpodvlekem.cz

Web: www.pensionpodvlekem.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 70
Celkový počet pokojů: 24
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 13
Počet 3 lůžkových: 5
Počet 4 lůžkových: 6

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště pro autobusy, bezbariérový přístup

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze

Nově zrekonstruovaný Pension Pod vlekem nabízí ubytování v srdci regionu Jizerské Hory v lyžařském středisku Hrabětice – Severák nedaleko města Janov nad Nisou.

Rekonstrukce pensionu byla primárně zaměřena na uspokojení nároků a potřeb pro ubytování škol v přírodě, lyžařských výcviků, dětských ozdravných pobytů a jiných sportovně kulturních seskupení. Pokoje jsou zařízeny zcela v duchu horského ubytování, přičemž důraz byl kladen na funkčnost a pohodlí.

Pension Pod Vlekem – ubytování:

Pension nabízí kapacitu až 70 lůžek ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení. V případě ubytování rodin s dětmi je možné pokoje libovolně kombinovat dle individuálních potřeb a přání. Pro vaše maximální pohodlí pension nabízí vlastní parkoviště, vyhřívanou lyžárnu a nově vybavené prostory jídelny, kterou je možné díky velkému množství denního světla využívat i jako učební místnost.

Pension Pod Vlekem – aktivity:

Hlavní předností pensionu je jeho bezprostřední blízkost k nástupnímu místu lyžařského areálu Severák, jež leží 400 m od pensionu. Svahy areálu jsou vhodné jak pro základní výcvik sjezdového lyžování a snowboardingu, tak pro mírně pokročilé lyžaře. V centru areálu je bohatě vybavená půjčovna sportovních potřeb, servis a lyžařská škola. Přímo kolem pensionu probíhají lyžařské běžecké tratě, kterých je každoročně v Jizerských horách upravováno na 180 km.

Pension Pod Vlekem – stravování:

Pension nabízí stravování formou polopenze i plné penze pro skupiny i pro jednotlivce. Pro školy také nabízíme možnost zajištění pitného režimu.

Fotogalerie