Pension U Hlavičků

Jizerské hory

Janov nad Nisou 1188E
46811, Janov nad Nisou

Telefon: +420 483 306 341

GSM: +420 605 255 678

E-mail: uhlavicku@seznam.cz

Web: www.pensionuhlavicku.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 24
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 4

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, venkovní bazén, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze, praní, žehlení, směnárna

Rodinný pension U Hlavičků nabízí ubytování v turistickém regionu Jizerské hory, na konci obce Janov nad Nisou – Malý Semerink. Nachází se pouhých 800 m od skiareálu Severák – Hrabětice. Především v zimních měsících doporučujeme cestovat autem z Liberce do Bedřichova, a dále do Hrabětic. U penzionu Dřevona odbočit vpravo směr Janov nad Nisou.

Pension U Hlavičků – ubytování:

V pensionu si hosté mohou vybrat ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. V rámci polopenze se podávají snídaně formou švédského stolu a večeře jsou připravovány dle starých českých receptur, polévka a hlavní chod.

Pension U Hlavičků – stravování:

Svůj odpočinek si v penzionu U Hlavičků můžete zpříjemnit posezením v restauraci, která je určena pouze pro hosty a která nabízí široký sortiment nápojů včetně čepovaného piva. K dispozici je též samostatný salonek pro 15 osob. V letním období je možné připravit grilované speciality na přilehlé venkovní terase a nebo si posedět u otevřeného ohniště.

V celém objektu je wifi připojení zdarma.

Na oslavy Vám zde vytvoří menu dle vaší chuti a náročnosti a v případě sportovních soustředění vyváženou, nízkokalorickou nebo vegetariánskou stravu…

Pension U Hlavičků – aktivity:

V blízkosti pensionu je lyžařský areál Severák – Hrabětice, který nabízí denní a noční lyžování, snowpark, lyžařskou školu, zázemí pro nezbytný servis a nástup na Jizerskou magistrálu s množstvím upravených běžeckých tratí vhodných jak pro začátečníky, tak i náročnější milovníky bílé stopy.

Dále můžete navštívit zimní lyžařské středisko Bedřichov vzdálené 2 km (dostupné MHD), Tanvaldský Špičák 15 km, Josefův Důl 4 km a další.

Dobře značené turistické a cykloturistické trasy zavedou turisty na nejzajímavější místa jako například rozhledny Jizerských hor (Královka, Slovanka, Bramberk…), vodopády na Černém potoce, naučná stezka Jedlový důl s vodopády, přehrada Josefův Důl a další.

Obec Janov nad Nisou se rozprostírá v chráněné krajinné oblasti v nadmořské výšce cca 600 m n. m., vzdálené 7 km od Jablonce nad Nisou. Města spojuje doprava MHD. Dále je zde možnost vlakové dopravy do zastávky Rychnov nad Nisou a odtud již zmíněnou MHD do Janova n. Nisou, odkud Vás popřípadě provozovatel dopraví k pensionu.

Fotogalerie