Penzion Diana, Bedřichov

Jizerské hory

Berichov 1691
46812, Bedřichov

GSM: +420 734 202 464

E-mail: ubytovani@dianabedrichov.cz

Web: www.dianabedrichov.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze

Klasifikace

**

Penzion nabízí ubytování přímo v centru rekreačního a lyžařského střediska Bedřichov, v regionu Jizerské hory.

Penzion Diana – ubytování

Penzion Diana nabízí ubytování ve 2, 3 a 4-lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Všechny pokoje mají vlastní TV.

Penzion Diana – stravování, další služby

V penzionu Diana je možnost zdarma připojení k internetu přes Wi-Fi. Po dohodě možnost snídaní, či polopenzí. Hostům je k dispozici jídelna s barem, společenská místnost, v létě posezení na terase. Ubytování se zvířetem možné po dohodě.

Parkování je možné přímo u penzionu Diana v letním i zimním období. Do Bedřichova se dostanete i takto: vlakem či autobusem do Liberce nebo Jablonce nad Nisou, odtud dále MHD. Autobusová zastávka Bedřichov je vzdálena 2 minuty chůze od penzionu.

Ubytování je vhodné nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro lyžařské výcvikové kurzy, školy v přírodě, firemní akce, školení apod.

Penzion Diana – aktivity

Vleky jsou vzdáleny 5 minut chůze od penzionu, k dispozici 7 vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování. Další lyžařské areály v okolí: Severák v Horním Maxově, Špičák u Tanvaldu, Desná. Pension je vzdálen 100 m od startu Jizerské padesátky, k dispozici je 80 km upravovaných běžeckých tratí.

V létě je Bedřichov jedním z hlavních východisek pro pěší turistiku a cykloturistiku. Koupání – koupaliště v Bedřichově (200 m), krytý bazén v Jablonci nad Nisou, Aquapark Babylon v Liberci (10 km), tenisové kurty (200 m), bowling a minigolf v místě, možnost vyjížděk na koních – jízdárna vzdálena 1 km. Tipy na výlety: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, hrad Frýdštejn, zámek Frýdlant, lázně Libverda, botanická a zoologická zahrada v Liberci, systém rozhleden kolem Jablonce nad Nisou, vybudovaný na významných kopcích na počátku 20. století, čedičový vrch Bukovec nad osadou Jizerka, komplex jezírek a rašelinišť protkaných naučnými stezkami, zbytky pralesa Jizera atd.

Fotogalerie