Penzion Krásná

Jizerské hory

Krásná 21
46821, Pěnčín (u Jablonce n. N.)

GSM: +420 723 384 340

E-mail: jizerky@penzionkrasna.cz

Web: www.penzionkrasna.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 35
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 4

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, zahrada, terasa, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze, plná penze

Rodinný penzion Krásná nabízí ubytování v turistickém regionu Jizerské hory, necelých 6 km od města Jablonec nad Nisou v obci Krásná. Tato obec se rozkládá pod Černostudničním hřebenem s rozhlednou Černá studnice.

Penzion Krásná – ubytování:

Penzion Krásná celoročně nabízí příjemný pobyt pro jednotlivce i skupiny – školy v přírodě, lyžařské kurzy nebo letní tábory. V penzionu je 9 pokojů se soc. zařízením.

Penzion Krásná – zimní aktivity:

Vzhledem k svému umístění na svahu Černostudničního hřbetu v nadmořské výšce cca 620 m. n. m. jsou zde v zimním období výborné podmínky pro lyžaře. V zimním období mohou lyžaři využít nedaleké sjezdovky skiareálu Zásada, kam jsou hosté penzionu dopravování vlastním skibusem zdarma. Dětský lanový vlek v ceně pobytu. 

Penzion Krásná – letní aktivity:

V letních měsících jsou v okolí penzionu Krásná výborné podmínky pro koupání, jak na nedaleké Jablonecké přehradě, tak i na blízkém koupališti vzdáleném cca 700 m. Přímo u penzionu je menší bazén. K dispozici je i hřiště na míčové sporty a tělocvična.

Místo je celoročně vhodné pro turistiku a výlety do blízkého okolí. Z této oázy klidu je pouhých 6 km do města Jablonce n.N., 17 km do Liberce, 7 km do Smržovky, 8 km do Železného Brodu. Nedaleko je zábavní areál Penčín – brousírna skleněných perlí, kozí farma, vyhlídkový vláček na vrchol Černé studnice (2 km).

Fotogalerie