Penzion Křelinovi

Jizerské hory

Rádlo 388
46803, Rádlo

GSM: +420 606 455 597

E-mail: akrelinova@seznam.cz

Web: www.penzion-krelinovi.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 250 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 8
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové

Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, zahrada, terasa, venkovní bazén, sauna, parkoviště

Doplňkové služby

masáže, rehabilitace

Penzion se nachází v malebné obci Rádlo, která byla v roce 2014 zvolena vesnicí roku Libereckého kraje. Leží na hranici Jizerských hor a Českého ráje a je ideálním výchozím místem pro výlety po okolí. Obec je uprostřed lesů, kde v letní sezoně je houbařský ráj.

Vybavení:

V našem penzionu nabízíme celkem 3 pokoje: 2 pokoje s balkonem (jeden je dvoulůžkový a jeden třílůžkový) a 1 třílůžkový pokoj se střešními okny. Na žádost lze do pokoje přidat dětskou postýlku s povlečením a peřinkami. Pokoje jsou vybaveny WC a sprchovým koutem, a to v každém pokoji. Dále je na každém pokoji televize a Wi-Fi připojení. K dispozici je plně vybavená společná kuchyňka s mikrovlnnou troubou, ledničkou, sklokeramickou deskou, varnou konvicí, nádobím a společenskou místností. Za příznivého počasí můžete využít bazén i zahradu.

Asi 350 m od penzionu se nachází příjemná restaurace, kde si můžete pochutnat jak na staročeské kuchyni, tak na pizze přímo z pece. Náš penzion je nekuřácký a domácím mazlíčkům není vstup povolen. Předem děkujeme za pochopení! 

Další služby:

Nabízíme také možnost saunování (max. 5 osob), posilovnu a masáže. Vybrat si můžete z následujících druhů masáží: klasické masáže, Dornova metoda, Brussova masáž, masáž lávovými kameny, medová masáž, baňkování – podtlaková terapie, masáž Quaska, indická masáž hlavy. Dále nabízíme tejpování a reflexní terapie. Přímo v naší tělocvičně mohou probíhat tréninkové hodiny kickboxu nebo klasického boxu pod dozorem profesionálních trenérů z oddílu Iron Fighters. Na Rádle vznikl jeden z nejlepších oddílů kickboxu v České republice s množstvím úspěchů jak u nás, tak v zahraničí.

Tipy na výlety:

Císařský kámen s rozhlednou, turistická lávka Rádlo, stánek Milíře s dětským hřištěm. Cyklotrasy procházejí přímo obcí. 

V zimě se udržuje běžkařská lyžařská magistrála začínající cca 100 m od penzionu. Nejbližším městem je Jablonec nad Nisou (5 km). Uprostřed města se nachází přírodní přehrada se spoustou atrakcí, muzea (muzeum hraček, Muzeum skla a bižuterie). Rozhledny Petřín, Černá studnice, Bramberk, Kopanina a další. Makak – lezecká aréna.
Zimní i letní areál Bedřichov – sjezdovky, běžkařské tratě, cyklostezky (Jizerská 50), bobová dráha.
Liberec (15 km) – nejstarší zoologická zahrada v ČR (od roku 1919), botanická zahrada, muzea, divadla, multikina, kulturní památky. Dominanta Liberce (Ještěd) – možnost vyjet lanovkou v létě i v zimě, v zimě sjezdovky. Babylon – zábavní akvapark, iQlandia.
Lyžařský areál Javorník (5,5 km) v létě s bobovou dráhou i koupalištěm. Dinopark, vyhlídkové lety.
Český ráj (32 km) – nádherná příroda se spoustou přírodních i kulturních památek: Zámek Sychrov, Hrubá skála, Hrubý Rohozec, Panteon, Frýdštejn, Trosky, Valdštejn. Suché skály, Skalní město, Drábské světničky, Valečov. Možnost jízdy na raftech/lodích po řece Jizeře, lanové centrum. Harrachov (33 km) – lyžařské vleky, cykloturistika, turistika, pivní lázně, skokanské můstky.

Fotogalerie