Penzion Lesovna

Jizerské hory

Novoveská 50a
46601, Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 483 314 582

GSM: +420 720 211 636

E-mail: lesovna@atlas.cz

Web: www.penzionlesovna.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 400 Kč

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 22
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 6
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, sauna, parkoviště, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně

Penzion Lesovna nabízí ubytování přibližně 25 minut volné chůze z centra města Jablonec nad Nisou. Je umístěn v malebném prostředí malého lesoparku na jihovýchodním okraji města, při výjezdu na Novou Ves nad Nisou, v regionu Jizerské hory. Návštěvníka zde čeká velmi příjemné rodinné prostředí v domě, kterému nelze upřít osobitou atmosféru.

Penzion Lesovna – ubytování:

Penzion Lesovna nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s příslušenstvím (TV+SAT) a možností přistýlky. V penzionu je společenská místnost s barem (s kapacitou 20 – 25 osob). Hostům je k dispozici herna se stolním tenisem, solárium a sauna.

U penzionu Lesovna je udržovaná zahrada v parkovém stylu a možnost parkování pod uzávěrou.

Penzion Lesovna – stravování:

Vybavená kuchyňka skýtá možnost vlastního vaření, ale hosté mohou využít nabídky na ubytování se snídaní či s polopenzí.

Penzion Lesovna – aktivity:

Město Jablonec nad Nisou nabízí mnoho možností jak strávit volný čas. Jak v létě tak v zimě si na své přijdou zejména sportovci. Lze využít služeb městského kluziště, popřípadě zamrzlé přehrady, bazénu a samozřejmě nelze přehlédnout nedaleká lyžarská centra Bedřichov, Severák, nebo Špičák. Největší lyžařské centrum Harrachov je vzdálené 30 kilometrů od Jablonce (vybavení je možno si vypůjčit přímo u nás). V létě nabízí čistá jablonecká přehrada možnost příjemného koupání a slunění.

Fotogalerie