Penzion Pod kopcem

Jizerské hory

Janov nad Nisou 451
46811, Janov nad Nisou

Telefon: +420 483 300 963
GSM: +420 777 083 881
E-mail: info@podkopcem.cz
Web: www.podkopcem.cz
Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 180 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 8
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 4 lůžkové

Počet 4 lůžkových: 2

Vybavení

společná koupelna, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, parkoviště, zvířata akceptována

Penzion Pod kopcem nabízí ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Nachází se v odlehlejší části obce Janov nad Nisou, v regionu Jizerské hory.

Penzion Pod kopcem – služby:

Penzion Pod kopcem nabízí ubytování v Janově nad Nisou na Velkém Semerinku. Je obklopen krásnou přírodou a je tak vhodným místem pro rodinnou dovolenou s dětmi. Zdarma je k dispozici dětská postýlka, židlička i vanička. Hned u domu na terase je pískoviště pro děti. U domu je rozsáhlý pozemek (přes 8000 m2) nabízející krásný výběh pro děti, v zimě lze tak přímo u domu sáňkovat a stavět sněhuláky. Na pozemku se také nachází větší potok a malý potůček lákající děti ke stavění přehrad. V létě je k dispozici bazén pro děti.

Penzion Pod kopcem – ubytování:

Ubytovat se můžete ve dvou ložnicích, které pronajímají jako velký (obě ložnice) nebo malý apartmán (pouze jedna ložnice). Tím mají zákazníci možnost obsadit pouze jednu ložnici za nižší cenu. Cenu mimo sezónu od 185 Kč.

Penzion Pod kopcem – stravování:

Vaření je možné v plně vybavené kuchyňce (vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice, mrazák atd.). V okolí je dále velké množství restaurací, nejbližší z nich je asi 0.5 km od penzionu (do 10 minut chůze).
Zdarma je v domě připojení k internetu (WiFi). Parkování je na vlastním parkovišti cca 30 m od domu.

Penzion Pod kopcem – turistika:

V bezprostředním okolí penzionu jsou velké možnosti výletů po Jizerských horách, velký počet značených turistických cest.

Penzion Pod kopcem – cyklistika:

Jizerské hory jsou známé pro svou přívětivost k cyklistům, je zde velký počet asfaltových chodníčků i cest v celém rozsahu hor.

Penzion Pod kopcem – lyžování:

Nejbližší areály jsou Severák (2 km) s dětskou školičkou a mírnými sjezdovkami ideálními pro výuku lyžování malých dětí, dále Bedřichov (3 km) a Tanvaldský Špičák (12 km). Pro běžkaře je k dispozici Jizerská magistrála s přes 120 km rolbou upravovaných běžeckých tras!

Nejbližší nástupní místo na magistrálu je cca 1 km od penzionu.

Fotogalerie