Penzion pod kopcem

Jizerské hory

Janov nad Nisou 451
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 777 083 881

E-mail: info@podkopcem.cz

Web: www.podkopcem.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 350 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10

Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 1

Počet apartmá: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována

Vítejte v Penzionu pod kopcem, moderním rodinném ubytování uprostřed čisté krajiny Jizerských hor. Penzion je zasazen na okraj obce Janov nad Nisou a je tak skvělým výchozím bodem pro běžkařské i cyklistické výlety.

Penzion pod kopcem – služby

Svým hostům nabízíme ubytování v přízemí rekonstruovaného rodinného domku. Ubytovat se můžete v osmilůžkovém apartmánu (2 ložnice, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem) nebo v samostatném studiu pro 2 osoby (koupelna, kuchyňský kout). V celém penzionu je zdarma k dispozici připojení k vysokorychlostnímu internetu. Obě varianty ubytování zahrnují vlastní sociální zařízení, kuchyňku a televizi. Svým hostům rádi zdarma zapůjčíme dětskou postýlku a židličku.

Penzion pod kopcem nabízí ubytování v Janově nad Nisou na Velkém Semerinku. Je obklopen krásnou přírodou a je tak vhodným místem pro rodinnou dovolenou s dětmi. Hned u domu na terase je pískoviště pro děti. U domu je rozsáhlý pozemek (přes 8 000 m²) nabízející krásný výběh pro děti, v zimě lze tak přímo u domu sáňkovat a stavět sněhuláky. Na pozemku se také nachází větší potok a malý potůček lákající děti ke stavění přehrad. V létě je k dispozici bazén pro děti.

Penzion pod kopcem – ubytování

Ubytovat se můžete v osmilůžkovém apartmánu (2 ložnice, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem) nebo v samostatném studiu pro 2 osoby (koupelna, kuchyňský kout). Ubytování v apartmánu je možné ve dvou ložnicích, které se pronajímá jako velký apartmán (obě ložnice) nebo malý apartmán (pouze jedna ložnice). Tím mají zákazníci možnost obsadit pouze jednu ložnici za nižší cenu. Orientační cena za noc je 350 Kč.

Penzion pod kopcem – stravování

Vaření je možné v plně vybavené kuchyňce (vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice, mrazák atd.).
V okolí je dále velké množství restaurací, nejbližší z nich je asi 0.5 km od penzionu (do 10 minut chůze).
Zdarma je v domě připojení k internetu (Wi-Fi).
Parkování je na vlastním parkovišti cca 30 m od domu.

Penzion pod kopcem – turistika

V bezprostředním okolí penzionu jsou velké možnosti výletů po Jizerských horách, velký počet značených turistických cest.

Penzion pod kopcem – cyklistika

Jizerské hory jsou známé pro svou přívětivost k cyklistům, je zde velký počet asfaltových chodníčků i cest v celém rozsahu hor.

Penzion pod kopcem – lyžování

Nejbližší areály jsou Severák (2 km) s dětskou školičkou a mírnými sjezdovkami ideálními pro výuku lyžování malých dětí, dále Bedřichov (3 km) a Tanvaldský Špičák (12 km). Pro běžkaře je k dispozici Jizerská magistrála s přes 120 km rolbou upravovaných běžeckých tras!

Nejbližší nástupní místo na magistrálu je cca 1 km od penzionu.

Fotogalerie