Penzion Real

Jizerské hory

Bedřichov 213
46812, Bedřichov

GSM: +420 606 158 668

E-mail: realbedrichov@seznam.cz

Web: www.penzionreal.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 450 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 35
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

Počet 2 lůžkových: 3

Počet 4 lůžkových: 5

Počet apartmá: 1

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, vnitřní bazen, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, kreditní karty akceptovány

Doplňkové služby

polopenze, masáže, rehabilitace

Penzion Real se nachází v obci Bedřichov, v turistickém regionu Jizerské hory. Penzion Real je vhodný jak pro individuální rekreaci, tak pro ubytování menších skupin v rámci školení nebo teambuildingu.

Penzion Real – ubytování

Penzion Real nabízí celkovou kapacitu 31 lůžek včetně přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení – sprchový kout, umyvadlo, WC. K dispozici je i dětská postýlka. Přednostně na pokoje č. 2, 3, 5 a 6. Její použití bezplatné. Penzion Real leží u hlavní silnice v obci Bedřichov a proto je autem snadno dostupný jak v letních, tak i v zimních měsících.

Penzion Real – stravování

Restaurace v penzionu Real s barem, krbem a televizí nabízí studenou i teplou minutkovou kuchyni a  zároveň slouží jako společenská místnost. Restaurace je uzavřena pouze pro ubytované hosty, kteří mají k dispozici také terasu a venkovní ohniště.

Penzion Real – zima

Nejbližší vlek je vzdálen 200 m, lyžařský areál Malinovka je vzdálen 500 m – 2 vleky, 1 dětský. V lyžařském areálu Bedřichov se nachází celkem 7 vleků, sjezdovky různé náročnosti, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování, k dispozici jsou lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, ski-servisy. Další lyžařské areály v okolí: Severák (3 km), Tanvaldský Špičák (10 km), Ještěd (15 km). Bedřichov je ideálním výchozím místem pro běžecké lyžování, V tuto chvíli mají lyžaři Jizerské lyžařské magistrály k dispozici více jak 170 km upravovaných lyžařských stop v oblíbeném terénu Jizerských hor. V Bedřichově se také nachází start Jizerské padesátky.

Penzion Real – léto

Pěší turistika, cykloturistika, koupání – koupaliště v Bedřichově, krytý bazén v Jablonci nad Nisou, Aquapark Babylon v Liberci, půjčovna horských kol, tenisové kurty, bowling a minigolf v místě, možnost vyjížděk na koních, ideální podmínky pro rybaření. Tipy na výlety: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, hrad Frýdštejn, zámek Frýdlant, lázně Libverda, botanická a zoologická zahrada v Liberci, systém rozhleden kolem Jablonce nad Nisou, vybudovaný na významných kopcích na počátku 20. století, čedičový vrch Bukovec nad osadou Jizerka, komplex jezírek a rašelinišť protkaných naučnými stezkami, zbytky pralesa Jizera.

Fotogalerie