Penzion Solaris

Jizerské hory

Janov nad Nisou 1170
46811, Janov nad Nisou

GSM: +420 725 114 378

E-mail: info@penzion-solaris.cz

Web: www.penzion-solaris.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Cena

Orientační cena za noc / osoba: 600 Kč

Zobrazit ceník na webu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 34

Druhy pokojů: apartmá

Počet apartmá: 8

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, gril, ohniště, zahrada, terasa, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště

Nabízíme komfortní ubytování v 6 prostorných apartmánech s příjemnou energií interiéru z kamene, dřeva a kovu. Najdete nás v klidné lokalitě Janova nad Nisou, stranou od hluku hlavní silnice, přesto snadno dostupné autem i veřejnou dopravou.

Ubytování – nabídka a služby

Nabízíme komfortní ubytování v penzionu (5 apartmánů) a 2 chalupách. Jsou to původní jizerské domy, které jsme postupně opravili a otevřeli hostům. Interiéry jsou vzdušné a prostorné, s příjemnou energií místního kamene a dřeva.

Všechny objekty jsou v okruhu 500 m v klidné lokalitě Janova nad Nisou, snadno dostupné autem. Kolem je zeleň a klid, cyklotrasy a lyžařské areály najdete kousek od nás.

Apartmány mají dispozici 2+kk nebo 2+1, ubytuje se v nich 2–5 osob, v Baráčku 6 osob ve 2 ložnicích, v Chaloupce ve 3 ložnicích 8 osob + dítě na menší posteli. Apartmány i chalupy jsou plně zařízené, nechybí vybavení pro děti – postýlky, jídelní židličky, nočníky. Ve společenské místnosti čeká dětský koutek, na zahradě u penzionu malé dětské hřiště.

Ke každému apartmánu patří jedno parkovací místo u domu, u chalup je více parkovacích míst.

Místo je ideální pro skupiny a spřátelené rodiny, které se mohou scházet ve společenské místnosti na penzionu.

Fotogalerie