Penzion Stará školka

Jizerské hory

Nová Ves nad Nisou 631
46827, Nová Ves nad Nisou

Telefon: +420 483 000 283

GSM: +420 737 676 526

E-mail: penzionstaraskolka@gmail.com

Web: www.penzionstaraskolka.cz

Mapa: Zobrazit na mapě

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 40
Celkový počet pokojů: 11
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, gril, ohniště, zahrada, terasa, venkovní bazén, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně, polopenze

Penzion Stará školka nabízí celoroční ubytování v malebné horské obci Nová Ves nad Nisou. Tato obec se nachází na úpatí regionu Jizerské hory, východně od města Jablonec nad Nisou.

Penzion Stará školka – ubytování:

Penzion nabízí 2- 4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením i rodinné pokoje se dvěmi ložnicemi.  Pobyt v letním období hostům zpříjemní bazén a upravená zahrada. K dispozici je také stolní tenis, kulečník, venkovní krb, ohniště a hřiště.

Penzion Stará školka – léto:

Okolí penzionu nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. V létě jsou zde jedinečné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. (V obci začíná cyklostezka spojená s tzv. Novou Hřebenovkou vedoucí po hřebenech Jizerských a Lužických hor.) Nedaleká Jablonecká přehrada je příležitostí pro svlažení rozpálených těl a v případě nepříznivého počasí je možné navštívit kryté bazény s tobogánem v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci.

Penzion Stará školka – zima:

V zimním období lákají turisty a sportovce především rozsáhlé běžecké tratě a blízko položené lyžařské vleky v Lučanech nad Nisou, Janově nad Nisou nebo ve Smržovce.

Fotogalerie